Більше товарів паркетної дошки за посиланням

.

Знайомтеся, Барлінек

150 років досвіду, продаємо в 59 країн світу на шести континентах.
Не будемо більше говорити, а покажемо цей фільм...

Паркетна дошка

.

Паркетна дошка - підлогове покриття, що характеризується натуральністю, довговічністю і зовнішньою привабливістю. Сучасна дерев'яна паркетна дошка має масу позитивних моментів. Серед них стійкість до деформацій, зносостійкість, тепло- та шумоізоляційні властивості. Вона наповнює атмосферу будинку теплом і затишком, а ходити по натуральній підлозі - суцільне задоволення. Великий дизайнерський потенціал і колірна розмаїтість цього підлогового покриття допомагає створювати оптичну ілюзію простору або ж, навпаки, відчуття камерності приміщення. Підлога, оздоблена натуральною деревиною, виглядає більш престижно і сучасно, ніж її штучні аналоги. Ось чому паркетна дошка в Україні завжди була і залишається найвдалішим рішенням для оздоблення підлог елітних квартир, приватних будинків, офісів класу преміум. Вибір кольору і структури покриття визначається масштабом приміщення, ступенем освітленості і дизайном інтер'єру.

Купити натуральну паркетну дошку Barlinek

Ціна залежить від великої кількості різних факторів. Сучасний ринок паркетної дошки в Україні пропонує широкий асортимент по породі деревини, селекції, дизайну, виду розпилу та фінішного покриття. Трисмугова за ціною завжди дешевше односмугової, а дошка без сучка дорожче, ніж з сучком. Також ціна паркетної дошки визначається складністю і видом фінішної обробки, шириною і довжиною планки, наявністю фаски і так далі.

Щоб купити Barlinek з твердих деревних порід, досить перейти до відповідного розділу нашого онлайн-каталогу та вибрати відповідні матеріали. Консультанти нашого інтернет-магазину паркетної дошки розкажуть про експлуатаційні якості покриття, скільки коштує та які ціни, продемонструють всі ключові моменти, що впливають на формування ціни паркетної дошки.

Всі ми знаємо, що паркетна дошка - найбільш міцне і бажане покриття для будинку. Однак на шляху до придбання підлогових покриттів з дерева часто стоять багато перешкод: висока ціна, боязнь складного монтажу, незнання ключових правил догляду та інші.

В особі компанії «Barlinek Profi» ви знайшли надійного партнера! Ми візьмемо на себе всі складнощі, пов'язані з вибором і монтажем, а вам залишимо лише задоволення насолоджуватися новими якісними дерев'яними підлогами за доступними цінами.

Ми дуже любимо свою роботу і прагнемо знайти спільну мову з кожним клієнтом. У нашому шоу-румі ви отримуєте підтримку з моменту підбору і до закінчення його укладання. Потрібні засоби для догляду? Це також наша задача, показати і розповісти вам, як продовжити життя підоги або відновити естетичну привабливість старих покриттів.

.

Асортимент паркету Barlinek Profiпаркет Barlinek з твердих порід дерева Barlinek Profi

Де купити в Києві паркетну дошку по самій демократичній ціні?

 

На які моменти звернути увагу при покупці дерев'яної паркетної дошки в нашому магазині, і від чого залежить ціна:

Порода дерева. Ціна паркету з дерева, вирощеного в нашій кліматичній зоні, буде в рази менше екзотичних сортів;

Селекція деревини. Візерунки і текстура паркетної дошки залежать від кількості сучків і заболоні, які створюють унікальний декор покриття та також впливають на вартість;

Дизайн верхнього шару. Купити паркетну дошку в Києві можна односмугову та трисмугову, а також в дизайні «ялинка»;

• Підлогове покриття буває тонованим, брашованим, штучно зістареним, зі скошеною фаскою;

Фінішним покриттям може бути лак або олія;

Спосіб фіксації планок: покриття може мати різні види замкового з'єднання.

Виробнича компанія Barlinek в Києві та в 59 інших країнах світу пропонує своєму споживачеві інноваційні рішення в сфері виробництва паркетної дошки. Інтернет-магазин «BarlinekProfi» запрошує купити кращу підлогу в Україні з відмінним асортиментом і за самою вигідною ціною.

Чому саме Барлінек? Тому що паркетні покриття від Barlinek - це довговічні, зносостійкі і неймовірно стильні покриття, які підходять для укладання в будинку, квартирі, офісному приміщенні або спортивній студії. У нашому каталозі зручно розміщені колекції за кольором, породі дерева, дизайну і ціні. І пам'ятайте, ми завжди поруч, щоб відповісти на будь-які питання!

.

Паркетна дошка від виробника Barlinek отримує від покупців тільки позитивні відгуки. І це не дивно, оскільки міцність, надійність і естетика - головні переваги матеріалу, а також ціна!. Багато споживачів зазначають велику різноманітність дизайнів і колекцій паркетної дошки. Великий асортимент дозволяє підібрати паркетну дошку в потрібному відтінку під класичне або сучасне інтер'єрне рішення.

.

Асортимент паркетної дошки та послуги з його укладання

Ми пропонуємо не тільки натуральну підлогу і супутні товари, але також надаємо послуги з його укладання. Для зручності у виборі товари представлені кількома категоріями:

 паркетна дошка;
 плінтус підлоговий;
 матеріали для укладання;
 засоби для догляду.

 Для замовлення доступна паркетна дошка у Києві та Україні: 

➨ дубова;
➨ з ясена;
➨ односмугова;
➨ трисмугова;
➨ ялинка;
➨ світла;
➨ темна.

доступна паркетна дошка у Києві Barlinek Profiпаркетна дошка під теплу підлогу

 

Залежно від дизайну інтер'єру, ви легко підберете найбільш підходяще покриття для підлоги з твердих порід деревини. Плінтуси представлені в різних розмірах і форматах виконання. Також у нас ви можете купити необхідні матеріали для укладання  - підкладку, клей і засоби по догляду по доступним цінам.

Купити підлогове покриття - лише половина справи. Для отримання бажаного результату його ще потрібно якісно укласти. Ми пропонуємо професійні послуги з укладання паркетної дошки:

➨ монтаж підлогового покриття;

➨ монтаж плінтуса;

➨ комплексні рішення.

 

Замовлення послуги з укладання  в комплексі дозволяє простіше, швидше і дешевше створити по ціні натуральну дерев'яну підлогу в будь-якому приміщенні. Це пояснюється тим, що паркетна дошка, плінтус, допоміжні матеріали закуповуються в одному місці, і монтажні роботи проводяться справжніми майстрами своєї справи, а також тим, що ціна  в Києві на нашому сайті одна з найдоступніших. Кращі ціни на паркет і кращу експозицію паркетної дошки ви знайдете в нашому шоу-румі Barlinek на вул. Полтавській, 10. Ви безумовно оціните всі переваги замовлення в нашому магазині Barlinek в Києві у вигляді знижок, акцій і додатковий бонусів.

При виборі паркетної дошки важливо зважати на породу дерева, селекцію, дизайн верхнього шару, фінішне покриття та інші параметри. Любителям економії пропонується звернути увагу на дерево, вирощене у кліматичній зоні, що може знизити ціну. Barlinek, як виробник зі світовим досвідом, пропонує інноваційні рішення та різноманітність дизайнів за вигідними цінами.

Окрім ціни, Barlinek Profi обіцяє клієнтам також легкість вибору та монтажу. Компанія гарантує не тільки якісну підлогу, але й підтримку клієнтів на всіх етапах, включаючи надання засобів для догляду за покриттям!

.

ціна паркету в Києві Barlinek Profiкомплексні рішення Barlinek Profi

Краща ціна паркетної дошки у Києві


Звертаючись до інтернет-магазину Barlinek-Profi, ви отримуєте очевидну вигоду:

➨  Широкий асортимент товарів для підлоги. У нашому онлайн-каталозі ви можете купити натуральну паркетну дошку, плінтуси і матеріали для укладання по вигідним цінам. Доступні покриття різних кольорів і структури, що дозволяє створити підлогу, найкращим чином відповідну до дизайну приміщення;

➨  Висока якість товарів і послуг. Паркетна дошка Barlinek - підлогове покриття польського і українського виробництва, пому ціна прийнятна. Ми здійснюємо продаж  безпосередньо із заводів Європи і України, що гарантує його повну відповідність нормам міжнародної стандартизації та діючим ГОСТам. Послуги з укладання паркетної дошки надають фахівці з багаторічним досвідом роботи (діють акції);

➨  Помірна вартість. Ціна паркетної дошки Барлінек в нашому інтернет-магазині одна з найбільш привабливих на українському ринку, адже ми пропонуємо матеріали безпосередньо від виробника. А замовлення послуг в комплексі - додаткова можливість економії для вас;

➨  Доставка по Україні. Ви можете купити Barlinek в Києві і інших містах. Обране підлогове покриття доставляється нашою компанією в будь-який регіон країни (ціни на доставку дізнавайтесь у менеджерів);

➨  Комплексний підхід. Ми пропонуємо не тільки купити паркетну дошку в Києві, а й плінтуси, матеріали для монтажу підлогових покриттів, засоби по догляду. Також проводимо всі роботи з його укладання. Звертаючись до нас, ви отримуєте рішення «під ключ» за вигідними цінами, що позбавляє вас від необхідності шукати майстрів, які зможуть якісно покласти дошку, не зіпсувавши ваші дорогі підлоги.

купити Barlinek в Києві Barlinek ProfiЦіна паркету Барлінек Barlinek Profi

 

Купити паркетну дошку в Україні за низькими цінами

Уже кілька десятиліть польська компанія Barlinek підтримує кращі світові традиції виробництва натуральних підлогових покриттів, завдяки чому на українському ринку тепер є бездоганна паркетна дошка від виробника за кращою ціною. Найвища якість всіх матеріалів, найновіші та найпопулярніші колекції паркетної дошки, відмінний сервіс - все це і багато іншого пропонує інтернет-магазин «BarlinekProfi» для своїх клієнтів в Києві та Україні!

Що краще обрати: паркетну дошку дуб чи ясен?Про це та інші питання, що вас цікавлять читайте у статтях нашого Блогу.

Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного. Наші фахівці, ґрунтуючись на багаторічному досвіді, допоможуть вам підібрати натуральну підлогу, найкращим чином відповідаючий стилю оформлення приміщення і вашим особистим уподобанням. Також рекомендуємо ознайомитися з діючими акціями. Для того щоб купити підлогу по прийнятній ціні, вам досить обрати відповідні товари в представленому онлайн-каталозі. А якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує підлога для вашого приміщення або отримати більш детальну консультацію, слід зателефонувати за одним із вказаних телефонів прямо зараз!

 • 6 324,64 грн Є в наявності 3 147,00 грн/м2
  2 549,00 грн2

  0 1 2 3 4 3 Відгук(и) 

  Трисмугова паркетна дошка Askania Molti з серії Life Line давно користується величезною популярністю завдяки своєму формату дрібних плашок у вигляді штучного паркету, зносостійкому покриттю, а також за рахунок доступної вартості. Такий паркет підійде під будь-який, навіть самий маленький розмір приміщення. 

  6 324,64 грн
  1 988,88 грн2
  Є в наявності
 • 6 559,07 грн Є в наявності
  2 062,60 грн2

  Трисмугова паркетна дошка з натурального дуба Amazon Molti серії Life Line від виробника Barlinek - це ідеальний варіант для поєднання класики і сучасних дизайнерських рішень. Ця дошка стане найкращим рішення для людей з традиційними поглядами на паркет, бо вона складається з дрібних планок, покритих напівматовим лаком з легким блиском, а також не має...

  6 559,07 грн
  2 062,60 грн2
  Є в наявності
 • 5 641,32 грн Є в наявності
  1 774,00 грн2

  0 1 2 3 4 2 Відгук(и) 

  Трисмугова вибілена паркетна дошка з ясена Milkshake Molti з колекції Décor Line від компанії Barlinek - це чудова ціна й краще рішення для людей, які бажають злегка піти від класичних  жовтуватих відтінків, але люблять світлі, близькі до натуральних тони. Ніжно-молочний колір підлогового покриття задовольнить смаки і прекрасної жінки і впертого чоловіка.

  5 641,32 грн
  1 774,00 грн2
  Є в наявності
 • 4 607,82 грн 5 625,42 грн Є в наявності 1 769,00 грн/м2
  1 449,00 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 2 Відгук(и) 

  Міцна паркетна дошка чудесного темно-коричневого кольору ясен Cofee Molti колекції Decor Line Molti від Barlinek має досить яскраву, виражену текстуру дерева. Виразний візерунок вузеньких річних кілець створює прекрасний малюнок, в яких рідко спостерігаються сучки.

  4 607,82 грн 5 625,42 грн 1 769,00 грн/м2
  1 449,00 грн2
  Є в наявності
 • 5 533,20 грн Є в наявності
  1 740,00 грн2

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Паркетні дошки з ясена Saimaa Molti колекції Life Line роблять зовнішній вигляд підлоги яскравим і неповторним. Дошка вкрита прозорим зносостійким лаком. Перевага ясеневої підлоги - сонячний і яскравий, благородний зовнішній вигляд. Окремі плашки ясена бувають в темних, світлих, а найчастіше в строкатих відтінках, що надає підлозі надзвичайної барвистості.

  5 533,20 грн
  1 740,00 грн2
  Є в наявності
 • 6 372,72 грн Є в наявності
  2 004,00 грн2

  Трисмуговий паркет дуб Sunny Molti з колекції Decor Line від Barlinek - це бездоганне покриття для підлоги натурального кольору, має м'які перепади в відтінках і приємну брашовану структуру. Трисмугова паркетна дошка з невеликою кількістю сучків та річних кілець підійде до будь-якого інтер'єрного рішення.

  6 372,72 грн
  2 004,00 грн2
  Є в наявності
 • 4 843,14 грн 5 911,62 грн Є в наявності 1 859,00 грн/м2
  1 523,00 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Ясеневий трисмуговий паркет Platinium Molti в платиново-сірому відтінку з легкими ліловими прожилками колекції Décor Line має виразну структуру деревини. Дошка брашована, вкрита матовим лаком. Ця чудова підлога прекрасно підійде для сміливих, креативних, сучасних дизайнерських рішень. Сірий колір завжди залишається на піку популярності у дизайнерів.

  4 843,14 грн 5 911,62 грн 1 859,00 грн/м2
  1 523,00 грн2
  Є в наявності
 • 6 544,44 грн Є в наявності
  2 058,00 грн2

  Трисмугова паркетна дошка Cappuccino Molti серії Decor Line витонченого і благородного білого кольору - це відмінний вибір покриття для прикраси інтер'єру. Ця модель освіжає і розширює простір в приміщенні. Малюнок дошки виглядає цілісним і рівномірним. Кожна з дощок унікально забарвлена, але в загальній цілісності підлоги не виділяється, на що впливає...

  6 544,44 грн
  2 058,00 грн2
  Є в наявності
 • 6 499,92 грн Є в наявності
  2 044,00 грн2

  0 1 2 3 4 3 Відгук(и) 

  Трисмугова дошка з дубу Tiramisu Molti колекції Décor Line має виражену структуру дерева з підкресленою темно-коричневою порою, дошка шорстка, вкрита напівматовим лаком. В даний час така підлога користується величезною популярністю, оскільки має класичний малюнок натурального паркету.

  6 499,92 грн
  2 044,00 грн2
  Є в наявності
 • 5 310,60 грн 6 480,84 грн Є в наявності 2 038,00 грн/м2
  1 670,00 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 2 Відгук(и) 

  Паркетна трисмугова дошка Bianco Molti колекції Dekor Line поєднує в собі благородний дизайн і високоякісні матеріали. Цей 3-х смуговий паркет має світло-сірий тон, верхній шар дерев'яного покриття виконано з брашованого дуба. 

  5 310,60 грн 6 480,84 грн 2 038,00 грн/м2
  1 670,00 грн2
  Є в наявності
 • 5 893,71 грн Є в наявності
  1 853,37 грн2

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Трисмуговий паркет з дуба Honey Molti колекції Décor Line має теплий медово-коричневий відтінок, ця підлога підійде і в традиційний, і в сучасний інтер'єр. При укладанні дошки утворюють однорідну поверхню, яка не має чітко виражених країв лицьового шару, що вкрита матовим лаком. 

  5 893,71 грн
  1 853,37 грн2
  Є в наявності
 • 2 994,10 грн Є в наявності
  1 895,00 грн2

  Трисмугова світла паркетна дошка з Дуба Banana Song Molti з колекції Tastes of Life від компанії Barlinek виконана із застосуванням тонування ніжного-вершкового відтінку. Напівпрозорий матовий лак виділяє унікальний малюнок дерева на кожній окремо взятій планці і робить паркетну дошку благородною та стильною. Виглядає така дошка неповторно і має безліч...

  2 994,10 грн
  1 895,00 грн2
  Є в наявності
 • 800,00 грн Є в наявності

  Мagic Cleaner - це засіб для очищення паркету під олією та лаком. Концентрований засіб на водній основі, який було створено для поточного догляду за дерев'яними підлогами та щоб очищати дуже забруднені поверхні, також перед процедурою оновлення покриття. Це екологічно чистий концентрат, який розбавляється в залежності від ступеня забруднення покриття...

  800,00 грн
  Є в наявності
 • 788,00 грн Є в наявності
  179,09 грн2

  Плінтус підлоговий покритий шпоном дерева P20 від компанії Barlinek - чудове завершення інтер'єру. Навіть найвишуканіша дерев'яна підлога не виглядатиме стильний і дорого, якщо у неї не буде обрамлення у вигляді плінтуса. Він, як і паркетна дошка, має захисне лакове або масляне покриття, що подовжує його термін служби. Плінтус з натурального дерева завжди...

  788,00 грн
  179,09 грн2
  Є в наявності
 • 5 893,71 грн Є в наявності
  1 853,37 грн2

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Трисмуговий паркет з дуба Honey Molti колекції Décor Line має теплий медово-коричневий відтінок, ця підлога підійде і в традиційний, і в сучасний інтер'єр. При укладанні дошки утворюють однорідну поверхню, яка не має чітко виражених країв лицьового шару, що вкрита матовим лаком. 

  5 893,71 грн
  1 853,37 грн2
  Є в наявності
 • 217,80 грн Є в наявності

  Монтажне кріплення до плінтуса 50 штук - це кріпильні елементи в комплекті, за допомогою яких легко можна монтувати плінтус, навіть не залучаючи професіоналів. Результат роботи можна побачити відразу ж.

  217,80 грн
  Є в наявності
 • 642,65 грн Є в наявності

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Монтажний набір - це комплект інструментів для коректного монтажу багатошарового паркету і паркетної дошки. У нього входить металевий добивач і брусок для запобігання ушкоджень стиків. Використання цього набору дозволить вашим майстрам створити ідеальне покриття, або допоможе вам зробити все швидко і легко своїми руками.

  642,65 грн
  Є в наявності
 • 8 157,16 грн Є в наявності
  2 944,82 грн2

  0 1 2 3 4 2 Відгук(и) 

  Паркетна дошка з дуба Porto Grande колекції Pure Vintage - це дошка в благородному коричневому кольорі під натуральною олією. Дошка має оригінальну фактуру дерева з красивим сучком і підкресленими тріщинами, шорстка, окреслена 4-х сторонньою фаскою, яка візуально подовжує і виділяє кожну планку.

  8 157,16 грн
  2 944,82 грн2
  Є в наявності
 • 2 255,00 грн Є в наявності

  Magic Oil Care - захисний та відновлючий засіб-поліроль по догляду за паркетом під олією. Необхідно застосовувати даний засіб відразу після того, як було змонтовано покриття для підлоги. Воно використовується і як перше покриття, і як регулярне. Це екологічно чистий продукт, який при постійному використанні не тільки захищає поверхню від пошкоджень і...

  2 255,00 грн
  Є в наявності
 • 4 607,82 грн 5 625,42 грн Є в наявності 1 769,00 грн/м2
  1 449,00 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 2 Відгук(и) 

  Міцна паркетна дошка чудесного темно-коричневого кольору ясен Cofee Molti колекції Decor Line Molti від Barlinek має досить яскраву, виражену текстуру дерева. Виразний візерунок вузеньких річних кілець створює прекрасний малюнок, в яких рідко спостерігаються сучки.

  4 607,82 грн 5 625,42 грн 1 769,00 грн/м2
  1 449,00 грн2
  Є в наявності
 • 4 114,49 грн 5 163,01 грн Є в наявності 2 581,51 грн/м2
  2 057,25 грн2
  Акція!

  Однополосний дубовий паркет Lager Piccolo колекції Pure Vintage від Barlinek - це прекрасне рішення для приміщень як в стилі лофт, так і в стилях сучасних, ретро і класика. Дана паркетна дошка покрита маслом, вона натурального кольору з вираженим сучком і 4-х сторонньою фаскою.

  4 114,49 грн 5 163,01 грн 2 581,51 грн/м2
  2 057,25 грн2
  Є в наявності
 • 3 586,57 грн Є в наявності
  1 287,82 грн2

  Що таке CALEDONIA HILLS? Це підлога, що нагадує дикі відкриті простори, де мешкали найсміливіші люди, які ніколи нічого та нікого не боялися. Це підлога, що дивовижним чином перенесе вас у старий, неприборканий людьми, гірський масив на півночі Шотландії, де ви зможете стати з природою одним цілим. 

  3 586,57 грн
  1 287,82 грн2
  Є в наявності
 • 0,00 грн Немає в наявності
  0,00 грн2

  Ця підлога названа на честь найбільшого порту Європи під назвою Роттердам, що також досить довгий час являвся найвеличнішою бухтою у світі. Цей порт відомий як основа світової економіки і місце, де мирно проживає поруч один з одним понад 160 різних національностей та культур. PORT ROTTERDAM – вінілова підлога, що поєднує в собі найкращі характеристики...

  0,00 грн
  0,00 грн2
  Немає в наявності
 • 0,00 грн Немає в наявності
  0,00 грн2

  Вибілений колір підлоги, який візуально розширює простір, наявність на ньому невеликих сучків і дуже приємна натуральна текстура… Все це гібридна дошка Barlinek Дуб Ribbon з колекції Next Step.

  0,00 грн
  0,00 грн2
  Немає в наявності
 • 7 060,73 грн 8 717,19 грн Є в наявності 3 147,00 грн/м2
  2 549,00 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Односмугова світло-коричнева паркетна дошка з Дубу Tartufo Grande з колекції Tastes of Life від компанії Barlinek - це підлога в чудовому подвійному відтінку, що призначена для цінителів ультрасучасних обробок і незвичайних, нетрадиційних кольорів в паркеті. 

  7 060,73 грн 8 717,19 грн 3 147,00 грн/м2
  2 549,00 грн2
  Є в наявності
 • 6 769,00 грн 8 493,96 грн Є в наявності 3 066,41 грн/м2
  2 443,68 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Дубове підлогове покриття завжди буде в тренді. Вибравши світлу дубову паркетну дошку Biscuits ви підкреслите свій статус і зробите інтер'єр по справжньому розкішним. Паркетна дошка володіє довговічністю, витривалістю і міцністю, високою щільністю і бездоганним комфортом. Його можна укладати в будь-яких приміщеннях з високою прохідністю.

  6 769,00 грн 8 493,96 грн 3 066,41 грн/м2
  2 443,68 грн2
  Є в наявності
 • 6 271,28 грн 7 739,38 грн Є в наявності 2 794,00 грн/м2
  2 264,00 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Теплий відтінок Biscotti Grande з колекції Tаstеs of Life обов'язково сподобається людям, яким до душі натуральність і природний вигляд, адже, завдяки брашуванню, малюнок кожної дощечки підлогового покриття яскраво виражений, а темне тонування в порах дерева підкреслює приємну структуру дуба

  6 271,28 грн 7 739,38 грн 2 794,00 грн/м2
  2 264,00 грн2
  Є в наявності
 • 6 016,44 грн 7 426,37 грн Є в наявності 2 681,00 грн/м2
  2 172,00 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Односмугова паркетна дошка ясен Meringue Grande серії Testes of Life, створена на фабриці Barlinek, має благородний сріблясто-сірий колір і брашовану структуру. Виробляється вона з сировини ясена з натуральними перепадами у тоні, завдяки чому підлога має незрівнянний достаток кольорів і відтінків на одній планці, що робить покриття особливо яскравим і...

  6 016,44 грн 7 426,37 грн 2 681,00 грн/м2
  2 172,00 грн2
  Є в наявності
 • 5 997,05 грн 7 404,21 грн Є в наявності 2 673,00 грн/м2
  2 165,00 грн2
  Акція!

  Краса односмугової вибіленої паркетної дошки ясен Milkshake Grande з колекції Tastes of life від Barlinek в тому, що для виготовлення цієї підлоги використовується тільки натуральна деревина з природними перепадами в відтінках. Невелика кількість сучків і покриття красивим білим матовим лаком додають додаткового світла і м'якості інтер’єру. 

  5 997,05 грн 7 404,21 грн 2 673,00 грн/м2
  2 165,00 грн2
  Є в наявності
 • 5 553,66 грн 7 001,91 грн Є в наявності 2 941,98 грн/м2
  2 333,47 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 2 Відгук(и) 

  Бажаєте, щоб підлога у вашому будинку мала шикарний, але при цьому максимально природній зовнішній вигляд? Тоді зверніть свою увагу на паркетну дошку Mont Blanc Medio з колекції Pure Classico Line. Її красивий кремовий відтінок наповнить приміщення світлом і додасть йому вишуканості. А виражена структура дубової поверхні - відчуття повного злиття з природою.

  5 553,66 грн 7 001,91 грн 2 941,98 грн/м2
  2 333,47 грн2
  Є в наявності
 • 5 310,60 грн 6 480,84 грн Є в наявності 2 038,00 грн/м2
  1 670,00 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 2 Відгук(и) 

  Паркетна трисмугова дошка Bianco Molti колекції Dekor Line поєднує в собі благородний дизайн і високоякісні матеріали. Цей 3-х смуговий паркет має світло-сірий тон, верхній шар дерев'яного покриття виконано з брашованого дуба. 

  5 310,60 грн 6 480,84 грн 2 038,00 грн/м2
  1 670,00 грн2
  Є в наявності
 • 4 843,14 грн 5 911,62 грн Є в наявності 1 859,00 грн/м2
  1 523,00 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Ясеневий трисмуговий паркет Platinium Molti в платиново-сірому відтінку з легкими ліловими прожилками колекції Décor Line має виразну структуру деревини. Дошка брашована, вкрита матовим лаком. Ця чудова підлога прекрасно підійде для сміливих, креативних, сучасних дизайнерських рішень. Сірий колір завжди залишається на піку популярності у дизайнерів.

  4 843,14 грн 5 911,62 грн 1 859,00 грн/м2
  1 523,00 грн2
  Є в наявності
 • 4 607,82 грн 5 625,42 грн Є в наявності 1 769,00 грн/м2
  1 449,00 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 2 Відгук(и) 

  Міцна паркетна дошка чудесного темно-коричневого кольору ясен Cofee Molti колекції Decor Line Molti від Barlinek має досить яскраву, виражену текстуру дерева. Виразний візерунок вузеньких річних кілець створює прекрасний малюнок, в яких рідко спостерігаються сучки.

  4 607,82 грн 5 625,42 грн 1 769,00 грн/м2
  1 449,00 грн2
  Є в наявності
 • 4 515,60 грн 5 364,66 грн Є в наявності 1 687,00 грн/м2
  1 420,00 грн2
  Акція!

  Лакована гладка підлога Barlinek Дуб Berlin колекції Diana Forest - ідеальний варіант для наповнення кімнати душевною теплотою і романтичною обстановкою.

  4 515,60 грн 5 364,66 грн 1 687,00 грн/м2
  1 420,00 грн2
  Є в наявності
 • 4 328,00 грн 5 342,00 грн Є в наявності 2 671,00 грн/м2
  2 164,00 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 3 Відгук(и) 

  Паркетна дошка темний дуб Nugat Piccolo - це найкраще рішення для інтер'єру в стилі кантрі або прованс. Наявність сучків, брашування та зістарювання роблять підлогове покриття злегка вінтажним і підкреслюють красу натурального дерева.

  4 328,00 грн 5 342,00 грн 2 671,00 грн/м2
  2 164,00 грн2
  Є в наявності
 • 4 114,49 грн 5 163,01 грн Є в наявності 2 581,51 грн/м2
  2 057,25 грн2
  Акція!

  Однополосний дубовий паркет Lager Piccolo колекції Pure Vintage від Barlinek - це прекрасне рішення для приміщень як в стилі лофт, так і в стилях сучасних, ретро і класика. Дана паркетна дошка покрита маслом, вона натурального кольору з вираженим сучком і 4-х сторонньою фаскою.

  4 114,49 грн 5 163,01 грн 2 581,51 грн/м2
  2 057,25 грн2
  Є в наявності