Мы скоро перезвоним вам!
+38 (999) 999-99-99
Ясен Saimaa Збільшити для перегляду

Триcмугова паркетна дошка Barlinek Ясень Saimaa Molti натуральний

963,77 Грн2

Паркетні дошки з ясена Saimaa Molti колекції Life Line роблять зовнішній вигляд підлоги яскравим і неповторним. Дошка вкрита прозорим зносостійким лаком. Перевага ясенової підлоги - сонячний і яскравий, благородний зовнішній вигляд. Окремі плашки ясена бувають в темних, світлих, а найчастіше в строкатих відтінках, що надає підлозі надзвичайної барвистості.

Детальніше

Інформація

Ясень - це стабільна деревина, як і дуб. Деревина ясена за своєю структурою пряможильна з чергуванням темних і світлих смуг. За деякими показниками (міцність на розрив і згин) ясен перевершив навіть дуб.      

Інтернет - магазин BarlinekProfiміста Київ в своєму асортименті має прекрасної якості трисмуговийпаркет з ясеня Saimaa Moltiв натуральному відтінку. Така паркетна дошка має низку переваг:

  • зносостійкість, підлоги з такого паркету здатні витримувати великі навантаження (завдяки своїй міцній структурі);
  • паркетна дошка ясен підходить для холодних, погано освітлених кімнат, з її допомогою ви додасте сонячного світла і яскравості в такіприміщення;
  • дошка SaimaaMoltiпокрита високоякісним зносостійким лаком Professional(на статтю), що відповідає всім європейським стандартам, який можна використовувати для приміщень з великою прохідністю.

Вся паркетна дошка Барлінек виготовляється виключно з легального дерева, що говорить про використання високоякісної, екологічно чистої деревини при виробництві. У Києві купити Барлінек ви можете в нашому шоу-румі.

Актуальним буде підняти питання, як доглядати за паркетом покритим лаком. При правильній експлуатації і належному догляді за паркетом, Ви збільшите термін служби своєму підлогового покриття.

Проконсультуватися і отримати більш детальну інформацію стосовно асортименту товару Ви зможете, зателефонувавши в інтернет - магазин Barlinek Profi.

Cпецификация для Триcмугова паркетна дошка Barlinek Ясень Saimaa Molti натуральний

Вид деревини Ясен
Зразок Трисмугова дошка
Фаска без фаски
Покриття Лак Professional
Селекція FAMILY** - небагато сучків
Поверхня Гладка
Колекція Life Line
Ширина (мм) 207
Толщина 14
Довжина (мм) 2200
В упаковке 3,18 м.кв

отзывы отзывы (0)

на основе 0 отзывы - 0 1 2 3 4 0/5

Вас також можуть зацікавити наступні 30 товари: