Монтажний набір для паркету

.

При укладанні підлогового покриття використовуються різні матеріали: підкладка, фанера, грунтовка, клей кріплення. Вони дозволяють провести монтаж максимально оперативно і якісно, ​​при цьому зберігаючи можливість демонтажу, якщо в цьому виникає необхідність.

Асортимент кріпильних елементів

.

 Монтаж паркетної дошки здійснюється із застосуванням різних пристосувань. Базовий набір допоміжних матеріалів включає в себе: 

  1. • монтажне кріплення до плінтуса;
  2. • монтажне кріплення до стіни;
  3. • професійний добивач.

Кріплення монтуються на робочі поверхні. У випадку з плінтусом мова йде про стіни, з покриттям підлоги, що кріпеться до стелі і вертикальних поверхонь - про фанеру або лаги. Їх не видно після проведення ремонту, однак, можуть бути легко демонтовані. Професійний добивач використовується для того, щоб якісно встановити планки в важкодоступних місцях. Дане пристосування є обов'язковим атрибутом майстрів, які надають послуги з укладання паркетної дошки.

Купити набір для монтажу підлогових покриттів.

.

У нашому інтернет-магазині паркету представлений широкий асортимент матеріалів для його укладання. Ви можете в кілька кліків замовити підкладку, клей і різні кріпильні пристосування. У телефонному режимі наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір і дадуть відповідь на питання, що цікавлять. Для замовлення паркету і монтажних матеріалівоформлюйте заявку онлайн або телефонуйте за одним із вказаних номерів прямо зараз!

Показані 1 - 16 із 16 пунктів
Показані 1 - 16 із 16 пунктів