Мы скоро перезвоним вам!
+38 (999) 999-99-99

всі відгуки

45 відгуки -
0 1 2 3 4 (4,73/5)
фільтр:
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Сортувати за:

0 1 2 3 4
(4/5
1 із 1 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Придбав цю паркетну дошку бо сподобався зразок в магазині. Та коли її виклали у вітальні, помітив, що деякі дошки трохи темніші за інші. Мені це не дуже сподобалось та паркетники сказали, що це нормально. Хотілося б щоб у магазині зразки більше відповідали дійсності


Відповідь власника магазину (Jan 15, 2020):
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук. Дійсно, дошки можуть трохи відрізнятися одна від одної, тому що виготовляються з натурального дерева, яке має абсолютно неповторні структуру та колір як в залежності від місця розпилу деревини, так і від місця проростання дубів у природному середовищі. Що стосується зразків, то ми завжди намагаємося представити їх з найбільш характерними ознаками, та, на жаль, це дуже важко зробити на фрагменті менше ніж пів квадратних метри. Тому основні характеристики завжди намагаємося проговорити на словах та звернути особливу увагу замовників на фото у каталозі.
0 1 2 3 4
(4/5
1 із 1 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Цей паркет просто ідеально підійшов до меблів в моїй квартирі. Але я думала, що він буде дещо світлішим, принаймні мені так здалося, коли я обирала його серед зразків у магазинів. Можливо освітлення має значення. Та нічого, з світлими шпалерами виглядає досить вишукано.


Відповідь власника магазину (Jan 10, 2020):
Доброго дня, дякуємо за відгук. Ви абсолютно праві, освітлення має велике значення, тому ми часто пропонуємо замовникам зразки для «примірки» безпосередньо на об’єкті укладання. Також, через те що паркетна дошка виготовлена з натурального дерева, вона ще може дещо відрізнятися від зразка, представленого в магазині.
0 1 2 3 4
(5/5
1 із 1 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Крутий, насичений відтінок – особисто я в захваті. Він гарно блищить та добре поєднується з меблями у нашому домі. Поки що зовсім не жалкую, що обрала його, а не ламінат, як думала одразу


Відповідь власника магазину (Jan 4, 2020):
Доброго дня, дякуємо, що обрали наш шоу-рум! Можемо запевнити Вас, що паркетна дошка, яка представлена в нашому салоні, виготовлена з найякіснішої сировини, що пройшла безліч перевірок на якість. Тому Ваша паркетна дошка обов’язково буде слугувати Вам довгий період часу.
0 1 2 3 4
(4/5
1 із 1 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Дошка просто свято! Має прекрасний яскравий білий колір, на підлозі виглядає дуже стильною та модною. Не було ще того, кому б не сподобалась. Але потрібно враховувати, що якщо ви не хочете, щоб вас вважали поганою хазяйкою, її потрібно постійно прибирати, адже на ній одразу видно будь-яку дрібницю, навіть шерстинку.


Відповідь власника магазину (Dec 27, 2019):
Доброго дня, дякуємо Вам за відгук. Дійсно, на білих підлогах найбільше стають помітними бруд та сміття, про що ми завжди заздалегідь попереджуємо наших замовників. Та поціновувачів білого паркету це ще ніколи не зупиняло. В нашому шоу-румі представлено безліч засобів, які допоможуть Вам доглядати за підлогою та збільшать термін її служби.
0 1 2 3 4
(4/5
0 із 0 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Напольное покрытие приобретает разный оттенок и переливается под воздействием солнца – очень прикольно. Единственное переживаю, что так как у нас квартира находится на солнечной стороне, он быстро выгорит и перестанет радовать глаз


Відповідь власника магазину (Dec 21, 2019):
Добрий день, дякуємо за залишений відгук. Дошка цієї серії покрита спеціальним лаком Professional, що не тільки має підвищену зносостійкість, але і захищає дошку від впливу УФ-променів. Та все ж рекомендуємо на сонячній стороні квартири використовувати затемнюючі штори, це убереже дошку не тільки від зміни кольору, але й пересихання деревини.
0 1 2 3 4
(5/5
0 із 0 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Люблю винтажный стиль во всем, поэтому остановила свой выбор на этой паркетной доске. Всё нравится, в том числе сучки, но особенно то, что на ней практически не видно мусора и шерсти моего любимого кота))).


Відповідь власника магазину (Dec 13, 2019):
Добрий день, дякуємо за залишений відгук. Щоб паркетна дошка радувала Вас якомога довше, Ви можете придбати у нас додаткові засоби для догляду, які, до того ж, можуть значно спростити Ваше прибирання.
0 1 2 3 4
(4/5
2 із 2 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Купили эту паркетную доску, потому что ее можно стелить на систему «теплый пол». Ребенку она особенно понравилась, говорит рисунок похож на тигра. Пока все утраивает, по характеристикам и эксплуатационным свойствам ничем не уступает элитному паркету. Прослужит она долго или нет на системе обогрева – покажет время


Відповідь власника магазину (Dec 4, 2019):
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Наш шоу-рум пропонує своїм покупцям тільки якісну продукцію. В основі цієї паркетної дошки – стійка до перепадів температур тришарова дерев'яна конструкція, поверхня якої виготовлена з найбільш витривалої сировини дуба, тому можемо запевнити, що вона буде радувати Вас довгі роки
0 1 2 3 4
(4/5
0 із 0 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Вибрали виробника паркетної дошки за відгуками в інтернеті. Користувачі запевняли, що вона якісна і не дуже дорога. І з цим не посперечаєшся, та й на підлозі виглядає гарно. Проте особисто мене бентежить наявність на дошці великої кількості сучків, хоча менеджери салону і попереджали про це, але на зразку все виглядало начебто не так брутально. Сподіваюсь, що з часом звикну.


Відповідь власника магазину (Nov 29, 2019):
Доброго дня! Дякуємо, що обрали нашу компанію. Велика кількість сучків саме на цій паркетній дошці обумовлена тим, що вона виготовлена зі 100% натуральної сировини у максимально широкій планці. Для виготовлення дошки такого формату без сучків з виробництва виходить дуже мало сировини. Тому, як і природний дуб, дошка характеризується неоднорідністю структури та наявністю сучків. Також селекція дошки та інші ознаки вказані у характеристиках товару.
0 1 2 3 4
(5/5
1 із 1 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Підлога яскрава, по-іншому не скажеш! Кожна планка має нерівномірний відтінок, але красивий кавовий колір, за рахунок чого підлога виглядає дуже дорого. Якість також бездоганна, шви між дошками майже не помітно. Також сподобалося, що підлога не блищить, тому слідів й на ній не видно.
І це добре, бо не хотілося б натирати її вічність


Відповідь власника магазину (Nov 20, 2019):
Доброго дня, дякуємо, що обрали наш шоу-рум! Нерівномірний колір у паркетної дошки пояснюється тим, що вона виготовлена з натурального дерева. А от шви майже не помітні тому, що вона не має фаски. Крім того, дошка вкрита натуральною олією, тому не блищить і дуже приємна на дотик. Та все ж таки для цієї підлоги Вам знадобляться додаткові спеціальні засоби, які допоможуть зберегти паркетну дошку у первозданному вигляді на довгі роки.
0 1 2 3 4
(4/5
0 із 0 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Постелила этот паркет в однушке-студии. Квартира стала визуально выглядеть больше и светлее. Единственное, что не особо нравится, это наличие на доске каких-то пятнен и затемнений.


Відповідь власника магазину (Nov 9, 2019):
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Паркетна дошка дійсно може містити певну кількість затемнень і сучків, як і у звичайної деревини дуба, так як виготовляється виключно з натуральної сировини. Для селекції та дизайну саме цієї дошки це допустимо, що вказано у характеристиках товару.