Знижки

Barlinek Profi - всі відгуки

51 відгуки -
0 1 2 3 4 (4,76/5)
фільтр:
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
3 із 3 користувачів вважають, що цей відгук корисний
0 1 2 3 4
(5/5
3 із 3 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Хорошая доска за адекватные деньги. Не понимаю приверженцев дорогих скандинавских брендов. Эксплуатировать любой паркет надо аккуратно. Уход тоже одинаковый. Зачем платить больше, за заведомо одинаковый результат


Відповідь магазину (Nov 6, 2020):
Дякуємо за втішний відгук! Абсолютно згодні з Вами, що до паркетного покриття будь-якої марки потрібне делікатне та відповідальне відношення. А щоб Вам легше було доглядати за вашою підлогою, ми можемо запропонувати кілька варіантів спеціальних засобів, які не тільки прискорять прибирання, але і допоможуть зберегти первинну якість вашої паркетної дошки.
0 1 2 3 4
(5/5
2 із 2 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Покупал паркет барлинек. Но родители выбирали среди более известных брендов типа черс, карелия. На днях были в гостях у нас. Понравился им паркет, оценили. Могут и наши предприятия выпускать востребованную продукцию.


Відповідь магазину (Jun 1, 2020):
Дякуємо за хороший відгук про нашу продукцію! Паркетна дошка марки Барлінек проходить ретельну перевірку на всіх етапах виробництва, тому ми ручаємося за її якість і з упевненістю можемо обіцяти, що вона вірою і правдою прослужить Вам довгі роки.
0 1 2 3 4
(5/5
3 із 3 користувачів вважають, що цей відгук корисний

У нас дубовый паркет серии Diana Forest лежит уже два года. Пока серьезных нареканий нет. Так небольшие царапины, и то мебельщики напартачили. Монтаж производил сам, о чем пожалел, тяжело, с профессионалами конечно было бы быстрее и проще, но зато сэкономил на сборке пола.
Вот фото, может кому-то поможет определиться. Когда я искал, вживую нигде не мог найти.


Відповідь магазину (May 21, 2021):
Дякуємо за детальний огляд. Запевняємо, що паркетна дошка цієї серії хоч і має 5-річний гарантійний термін, та, все ж, володіє найкращими характеристиками, тому буде радувати вас ще не один рік. А з монтажем завжди можуть допомогти наші співробітники, які знають всі тонкощі укладання паркету і з радістю дають професійні поради. Приходьте до нас ще!
0 1 2 3 4
(5/5
2 із 2 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Приобрели паркетную доску дуб «ёлка» toffee. Бесподобный… роскошный…божественный.… Да и укладку мастера произвели быстро, сказали, что с такой доской приятно работать. Хотя сучки не поняли))) но это дело вкуса. Так что вполне реально купить шикарную паркетную доску в Украине нашего производителя!


Відповідь магазину (Apr 10, 2020):
Дякуємо за відгук! Раді, що вам так сподобалася паркетна дошка. Ваше підлогове покриття має дуже трендовий вигляд та відноситься до селекції Country, для якої характерна наявність великої кількості сучків і заболоні, які підкреслюють те, що дошка дійсно виробляється з натурального дерева. А ваші майстри виявилися просто занадто консервативними ☺
0 1 2 3 4
(5/5
3 із 3 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Завжди вважав, що дуб це краще покриття для підлоги. Хотілось щось хороше, але закінчували ремонт, в засобах були обмежені. Почитав інформацію про акції Барлінек, відгуки. На сімейній раді вирішили брати. За такі гроші, кращого не знайдемо. Купили дуб асканія молті. Гарно вкладається, виглядає чудово, рекомендую цей паркет.


Відповідь магазину (Mar 30, 2020):
Дякуємо за відгук! Ви зробили дійсно прекрасний вибір, скориставшись цією акційною пропозицією. Це дошка з чудовими технічними характеристиками та має надстійку до стирань лаковану поверхню. Приходьте до нас ще, в нас постійно проходять різноманітні акції, що допомагають нашим клієнтам придбати якісний продукт та при цьому зекономити!
0 1 2 3 4
(5/5
2 із 2 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Меняли у тещи полы в комнате. Захотелось нашей маме паркет-елочку. Долго не искали, увидели дубовую паркетную доску Barlinek, цена меня устроила. Монтаж делали наши ребята строители. Все не плохо но первое время пол скрипел. С чем это связано не знаю, они говорят стяжка была ровная. Скрипа через месяц стало меньше


Відповідь магазину (Mar 5, 2020):
Дякуємо за детальний огляд! Причиною скрипу будь-якої паркетної дошки можуть бути кілька проблем. Це і нерівності цементної стяжки, і помилки в процесі монтажу, і неякісна підкладка, що просіла. Але, найчастіше, причина елементарна - проблема з вологістю (особливо це актуально при різких змінах температури та в опалювальний сезон), адже натуральне дерево має властивості як віддавати, так і вбирати вологу, а значить розширятися або звужуватися. Вирішити цю неприємність можна регулюванням температури та вологості в приміщенні.

Та що стосується саме вашої паркетної дошки, то головна причина - все ж таки необізнаність ваших будівельників, бо ми не рекомендуємо монтаж паркетної дошки «ялинкою» на підкладку, таку дошку краще монтувати клейовим методом. Саме з цих причин ми завжди рекомендуємо звертатися за допомогою до сертифікованих фахівців, які досконало знають продукт та всі можливі технічні нюанси.
0 1 2 3 4
(5/5
2 із 2 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Міняли підлогу в спальні. Купили ясен Франкфурт. Ціна супер, та й якість у Барлінека відмінна, звісно, якщо не купувати хлам з Епіцентру. Трохи дорожче ламінату обійшвся, та головне красивий і з натурального матеріалу! Магазин на жаль затримав доставку, сказали, що машина не приїхала вчасно через якийсь пожар на заводі у Вінниці. Спочатку не повірив, але загуглил – дійсно, не збрехали, але за простой робітникам прийшлося заплатити. Привезли в понеділок замість п'ятниці


Відповідь магазину (Feb 22, 2020):
Дякуємо за відгук та ще раз перепрошуємо за затримку. Ми завжди намагаємося зробити доставку паркетної дошки якнайшвидше та вчасно, але іноді трапляються форс-мажорні обставини, на які ми, на жаль, вплинути не можемо.
Це чудово, що підлога Вам подобається. Бажаємо, щоб вона служила Вам якомога довше!