Послуги

Укладка паркету вигідна ціна

Паркет - одне з найбільш популярних покриттів серед людей, які пред'являють суворі вимоги екологічності, довговічності і зовнішньої привабливості матеріалів в процесі створення домашнього затишку. Підлога з натуральної деревини - оптимальне рішення: вона тепла, зносостійка, красива.

 Інтернет-магазин паркету Barlinek Profi пропонує широкий вибір підлоги дошки. Також у нас ви можете замовити плінтус  і необхідні матеріали для проведення монтажу. Крім того, ми надаємо повний комплекс послуг з укладання дерев'яних підлогових покриттів.


Монтаж підлоги під ключ

 Щоб укласти дерев'яне підлогове покриття в будинку або квартирі, необхідно: 

•  купити якісну паркетну дошку;
•  залучити професійну команду майстрів;
•  підібрати відповідні витратні матеріали;
•  здійснити укладання паркетної дошки.                                                                                     

На практиці неодноразово доведено, що 99% випадків проблем з дерев'яною підлогою виникають в результаті неякісного монтажу. Тому довірити вирішення цього завдання слід справжнім майстрам своєї справи. У Barlinek Profi ви можете замовити:                                          

• укладання паркету;
• комплекс робіт під ключ.

Наша команда складається з майстрів з багаторічним стажем. Кожен з них регулярно проходить курси підвищення кваліфікації і підтверджує сертифікат, виданий виробником - польським заводом Barlinek. Досвідчена бригада здійснює укладку паркетної дошки на стяжку, теплу бетонну підлогу, фанеру, підкладку, стіни і стелю, встановлює перехідні планки від плитки до паркету, плінтус.

Отриманий результат супроводжується гарантією. Завод-виробник надає зобов'язання на термін служби паркету, монтажна бригада - на якісний монтаж і відсутність проблем в процесі експлуатації. Гарантія не надається тільки на знос лакового і масляного покриття.


Укладання паркетної дошки сертифікованими фахівцями здійснюється в Києві і області. Можливий виїзд бригади в інший регіон. При цьому вам потрібно сплатити транспортні та витрати на відрядження. Наші монтажники приїжджають з усім необхідним обладнанням для проведення ремонту. Уточнити важливі деталі або отримати детальну консультацію ви можете у менеджера. Для цього достатньо зателефонувати нам по одному з вказаних телефонів!