Укладання підлоги з дерева

.

Підлогове покриття багато в чому визначає комфорт і затишок в домі. З урахуванням цих вимог паркет є ідеальним та досить популярним варіантом. Натуральна деревина абсолютно екологічна, довговічна і тепла. Тому в магазин паркетної дошки Barlinek Profi звертаються ті, хто хоче купити якісне підлогове покриття.

Однак не тільки наявність натуральних природних матеріалів визначає комфорт в будинку. Велике значення має якість монтажу.  Щоб укладання паркету принесло бажані результати,  рішення цього завдання слід довірити справжнім майстрам своєї справи. Barlinek Profi поєднує в собі одночасно і найбільший шоу-рум дерев'яних підлогових покриттів Барлінек в Україні, і компанію з їх монтажу! 

.

 Переваги замовлення монтажу підлоги у нас


.

Паркет здатний прослужити понад 20 років навіть при інтенсивній експлуатації. Однак якщо в процесі виникають проблеми з покриттям підлоги, в 99% випадків їх причиною стає саме неякісний монтаж. Майстри-самоучки рідко мають у своєму розпорядженні все необхідне (і відзначимо, що дуже не дешеве) обладнання для обстеження та інструменти для проведення професійної укладки паркету. Адже перед проведенням укладання потрібно виміряти міцність і вологість стяжки, вологість в приміщенні, ступінь нерівності робочої поверхні і багато інших параметрів.

 

У цій справі практичний досвід - обов'язковий фактор успіху. Замовити монтаж паркету або комплекс послуг з укладання дерев'яних підлогових покриттів у нас - значить, скористатися безліччю важливих переваг:

  • Команда досвідчених майстрів. Всі фахівці сертифіковані європейським заводом-виробником Barlinek, проходять щорічні курси підвищення кваліфікації;
  • Повний комплект інвентарю та обладнання. У майстрів є всі необхідні вимірювальні прилади та інструменти для проведення якісного монтажу;
  • Індивідуальний підхід. Монтаж паркету здійснюється на будь-яку поверхню - стяжка, фанера, підкладка. Прив'язка виконується до найбільш підходящого кута у приміщенні, з урахуванням ваших побажань. 

.

Вартість робіт з вкладання паркетної дошки та установки плінтусу сертифікованими паркетниками

.

.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви також можете купити якісні матеріали для укладання дерев'яних підлогових покриттів.

Замовити паркет і монтажні послуги можна через форму зворотного зв'язку на сайті або по одному з вказаних телефонів. Для отримання консультації телефонуйте прямо зараз! 

.

Для визначення найкращого способу укладання паркетної дошки дивіться порівняльну таблицю "Як вибрати спосіб укладання"