Фільтр
Діапазон цін
Забарвлення
Категорія товару
Верхній шар
Фаска
Селекція
Покриття
Поверхня
Ширина
Довжина
Колекція
Вкладання на теплу підлогу
Фільтр

Обрані товари

Знижки

Паркетна дошка

Вибір паркетної дошки - перший етап при укладанні підлогового покриття. Дуже важливо придбати дерев'яну підлогу, яка не тільки ідеально вписується в концепцію оформлення приміщення, але і здатна прослужити десятки років без утворення тріщин, відшарувань та втрати початкової привабливості. Адже підлоги з дерева - це найкращий вибір для створення комфорту та затишку в домі. Вони благородні та вишукані, та мають надзвичайний вигляд, що дарований самою природою. Порівняно зі штучними покриттями, вони є здоровими та значно міцнішими. Вони теплі та приємні на дотик, не електризуються та не притягують пил, приглушують акустичні звуки та регулюють мікроклімат в приміщенні. Тому не дивно, що найбільше прагнення кожного нашого клієнта - купити саме паркетну дошку, і лише найвищої якості!

У магазині підлогових покриттів в Києві Barlinek Profi ви знайдете якісне покриття, яке точно прослужить вам багато років. Та ще й придбати його ви зможете за дуже конкурентною та доступною ціною, порівняно з іншими фабричними паркетними підлогами, що представлені на українському ринку. Ми зібрали кращу колекцію дерев'яних підлог, які відповідають усім перерахованим вище параметрам і ідеально підходять під різні стилі інтер'єру.

Паркетна дошка Barlinek - дерев'яні підлоги європейської якості, вироблені на польському та українському фірмових заводах. Виготовлений продукт характеризується міцністю, довговічністю, високою зносостійкістю і різноманіттям колірних рішень і обробок верхніх покриттів. У магазині підлогових покриттів в Києві на паркетну дошку Барлінек поширюється гарантія від виробника від 20 до 30 років!

Паркетна дошка та її особливості, структура та переваги конструкції

Паркетна дошка - це підлогове покриття, що створене на 100% з натурального дерева, яке, завдяки своїй багатошаровій конструкції та високотехнологічній замковим з’єднанням, відрізняється від інших традиційних дерев’яних підлог своєю полегшеною системою укладання та підвищеною стійкістю до змін вологості й перепадів температур.
Верхній шар тришарової паркетної підлоги зроблений з цінних порід дерева, таких як дуб, ясен, горіх тощо. Саме верхній шар відповідає за естетичні властивості та її зносостійкість. Він надає приміщенню теплого та затишного вигляду та, враховуючи довговічність використаних благородних порід, дозволяє експлуатувати паркетну дошку протягом багатьох років. Окрім того верхній шар має вже готове фінішне покриття олією або лаком, тож після укладання її можна відразу ж використовувати. Товщина верхнього шару цінної деревини зазвичай складає від 2,5 до 3,2 мм. Та навіть при такій товщині дерева можна кілька разів шліфувати поверхню та відновлювати її лакове чи олійне покриття.
Середній та нижній шари створені з менш цінних порід дерев, частіше за все з хвої. Середній складається з маленьких планок прямокутної форми та відповідає за баланс між іншими шарами та збереження початкових розмірів дошки навіть при різкій зміні кліматичних умов в приміщенні. Він найтовщий, тому саме у середньому шарі вирізане інноваційне замкове з’єднання паркетної дошки. Нижній шар - стабілізаційний, він скріплює докупи загальну конструкцію.

Усі три шари у паркетній дошці розміщені в перехресному порядку, і саме така структура забезпечує їй найвищу міцність, стабільність та витривалість. Тришарова конструкція паркетної дошки добре пристосована до використання на теплих підлогах, оскільки вона має природну здатність до теплопровідності та менше піддається деформації від впливу температури. Це дозволяє зберігати естетичний вигляд багатошарової дерев’яної підлоги протягом усього терміну експлуатації.

Ще одна величезна перевага паркетної дошки у порівнянні з традиційними дерев’яними підлогами - це наявність клікового замка, завдяки якому монтаж дошки можна здійснити безклейовим методом на підкладку, що досить легко та швидко. Немає необхідності залучати фахівців, ви можете зробити монтаж самостійно. При укладанні паркетної дошки на підкладку можна також без проблем демонтувати та знову встановити підлогу. Як альтернатива, ви можете використати і традиційний метод з міцним кріпленням на клей до підлоги, що забезпечує такому покриттю стійкість навіть на великих площах приміщень.

 Паркетна дошка: каталог кольорів і матеріалів

 

В нашому інтернет-магазині паркетної дошки зібраний повний асортимент підлогових покриттів по найкращій ціні і супутніх товарів, необхідних для монтажу підлоги, його ремонту або догляду. Для зручності покупців всю продукцію ми помістили в каталозі з фільтрами, що допомагають впорядкувати продукцію, яка відповідає вашим вимогам. У представленому онлайн каталозі доступні різні різновиди паркетної дошки:

 •    водостійка;
 •    дубова;
 •    ясенева;
 •    темна;
 •    світла;
 •    ялинкою;
 •    односмугова;
 •    трисмугова.

Інтернет-магазин підлогових покриттів Барлінек Профі пропонує продукцію на будь-який смак. Наш асортимент задовольнить бажання навіть найвибагливішого покупця! Дерев'яні підлогові покриття представлені в натуральних, білих, сірих, коричневих та дуже темних, майже чорних кольорах. Доступна ціна на вишукану паркетну дошку з фаскою і без фаски, гладка і з брашуванням. Матеріали виготовлені з твердих деревних порід бездоганної якості. Брендовий виробник Barlinek пропонує українським споживачам різні підлогові покриття за фактурою, текстурою, кольором і розміром..

У нашому інтернет-магазині підлогових покриттів Україна ви можете вибрати матеріали з різними видами фінішного покриття:

 • олія;
 • натуральна олія;
 • олія OXI;
 • лак;
 • напівматовий лак;
 • матовий лак;
 • лак Professional.

Велика частина доступного в асортименті паркетної дошки - дуб, переважно односмуговий. Підлога з дубу здавна приваблює своєю міцністю, довговічністю та стійкістю до зношування. 

   Ціна на паркетну дошку - від чого залежить?

Поширене питання наших клієнтів - від чого залежить вартість паркетної підлоги?
Ціна її залежить від кількох факторів:

- Від цінності породи деревини. На це може впливати ще й регіон, в якому вона ця деревина виробляється. Дуб та ясен - найпоширеніші серед міцних сортів дерев у європейському регіоні, які підходять для виробництва підлог. Відповідно й ціна на паркетну дошку з цих порід буде найдешевшою. Екзотичні породи, такі як американський горіх чи червоне дерево - теж тверді та міцні, але імпортуються з інших континентів, тому й ціна на такі підлоги буде найвищою.

- Від ширини дошки та кількості смуг на її лицьовому шарі. Трисмугова дошка найдешевша, бо для її виробництва сировина невеликого розміру, яка коштує дешевше ніж великий суцільний фрагмент дерева. Відповідно, чим довше та ширше ламелі дерева на верхньому шарі, тим дорожчою буде її вартість.

- Від селекції дерева. Підлога з сучками в категорії кантрі завжди коштує дешевше, ніж без сучків у сорті селект. Пояснюється це тим, що відбірна деревина вирізається лише з центральної частини стовбура дерева, яка не має вузловатостей та навколосучкових зон. А це лише від 10 до 20% від загального об’єму переробки. Тому саме з такої частини сировина є найдорожчою.

- Від методів виробництва. Наприклад, виробництво паркетної дошки французькою ялинкою через велику кількість незворотних відходів обходиться значно дорожче, ніж підлог для палубного укладання.

- Від наявності додаткових обробок. Таких як зістарювання, брашування, тонування, лакування, нанесення фаски тощо. Чим більше таких етапів підлога пройшла в процесі виробництва, тим дорожчою буде її вартість. 

Отже, підсумуємо. Вартість паркетної дошки залежить від наступних факторів: цінності та сорту деревини, що використовується для її оздоблювального шару, ширини дошки та кількості смуг на ній, методів виробництва та наявності додаткових обробок поверхні (лакування, брашування, тонування тощо). Варто зазначити, що жоден з цих факторів ніяким чином не впливає на якість матеріалів - це лише естетична їх складова.
Маркетинг та розкрученність бренду виробника також підвищує вартість його продуктів. Тому серед безлічі різних пропозицій важливо не загубитися та обрати оптимальний баланс ціни та якості. 

Паркетна дошка у Києві: купити за ціною виробника

Прийнятна ціна паркетної дошки Барлінек – це ще й можливість для кожної української сім’ї мати вдома натуральні довговічні підлогові покриття, які створять приємну атмосферу й добавлять вашому приміщенню просто таки розкішного вигляду. 

Замовити паркетну дошку в Києві в спеціалізованому шоу-румі або у нашому інтернет-магазині підлогових покриттів Barlinek Profi - означає скористатися безліччю важливих переваг:

Широкий асортимент. Доступні підлоги з дуба, ясена, в різних стилях оформлення і колірних рішеннях;

Висока якість. Матеріали виготовлені з натуральної твердої деревини і оброблені олійними, лаковими покриттями, що відповідають нормам європейської стандартизації;

Гарна ціна. Багатошарові підлоги Барлінек вироблені на українському та польському заводах, що пов’язані спільною логістикою, тому їх вартість завжди найнижча порівняно з іншими виробниками на ринку України. У нашому магазині ви можете придбати їх без зайвих переплат за ціною виробника;

Комплексні рішення. У представленому онлайн-каталозі ви можете купити не тільки паркет дуб, ясен, але і плінтус, засоби для монтажу і догляду, а також замовити професійні послуги з укладання підлогових покриттів;

Доставка по Україні. Всі товари, замовлені на нашому сайті, транспортуються в будь-який регіон країни. Незалежно від того, в якому місті ви проживаєте, замовити паркет європейської якості за доступною ціною можна в кілька кліків.

Детальну консультацію з усіх питань ви можете отримати у нашого менеджера, зателефонувавши по одному з вказаних телефонів вже сьогодні!

 

Актуальні ціни на паркетну дошку

ТоварЦіна
Триcмугова паркетна дошка Barlinek Ясен Majster білий лак980 ₴
Триcмугова паркетна дошка Barlinek Дуб Дуб Majster998 ₴
Трисмугова паркетна дошка Barlinek Дуб Askania Molti1722 ₴
Односмугова паркетна дошка Barlinek Дуб Nugat Piccolo2378 ₴
Триcмугова паркетна дошка Barlinek Дуб Berlin натуральний1420 ₴
Односмугова паркетна дошка Barlinek Ясен Walnut, Majster1581 ₴

/

>

Показані 1 - 18 із 116 пунктів
 • 5 749,66 грн/м2 Є в наявності
  1 808,07 грн2

  0 1 2 3 4 3 Відгук(и) 

  Трисмугова паркетна дошка Askania Molti з серії Life Line давно користується величезною популярністю завдяки своєму формату дрібних плашок у вигляді штучного паркету, зносостійкому покриттю, а також за рахунок доступної вартості. Такий паркет підійде під будь-який, навіть самий маленький розмір приміщення. 

  5 749,66 грн/м2
  1 808,07 грн2
  Є в наявності
 • 6 246,72 грн/м2 Є в наявності
  1 964,38 грн2

  Трисмугова паркетна дошка з натурального дуба Amazon Molti серії Life Line від виробника Barlinek - це ідеальний варіант для поєднання класики і сучасних дизайнерських рішень. Ця дошка стане найкращим рішення для людей з традиційними поглядами на паркет, бо вона складається з дрібних планок, покритих напівматовим лаком з легким блиском, а також не має...

  6 246,72 грн/м2
  1 964,38 грн2
  Є в наявності
 • 5 642,21 грн/м2 Є в наявності
  1 774,28 грн2

  0 1 2 3 4 2 Відгук(и) 

  Трисмугова вибілена паркетна дошка з ясена Milkshake Molti з колекції Décor Line від компанії Barlinek - це чудова ціна й краще рішення для людей, які бажають злегка піти від класичних  жовтуватих відтінків, але люблять світлі, близькі до натуральних тони. Ніжно-молочний колір підлогового покриття задовольнить смаки і прекрасної жінки і впертого чоловіка.

  5 642,21 грн/м2
  1 774,28 грн2
  Є в наявності
 • 4 608,81 грн/м2 5 624,97 грн/м2 Є в наявності 1 768,86 грн/м2
  1 449,31 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 2 Відгук(и) 

  Міцна паркетна дошка чудесного темно-коричневого кольору ясен Cofee Molti колекції Decor Line Molti від Barlinek має досить яскраву, виражену текстуру дерева. Виразний візерунок вузеньких річних кілець створює прекрасний малюнок, в яких рідко спостерігаються сучки.

  4 608,81 грн/м2 5 624,97 грн/м2 1 768,86 грн/м2
  1 449,31 грн2
  Є в наявності
 • 5 534,75 грн/м2 Є в наявності
  1 740,49 грн2

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Паркетні дошки з ясена Saimaa Molti колекції Life Line роблять зовнішній вигляд підлоги яскравим і неповторним. Дошка вкрита прозорим зносостійким лаком. Перевага ясеневої підлоги - сонячний і яскравий, благородний зовнішній вигляд. Окремі плашки ясена бувають в темних, світлих, а найчастіше в строкатих відтінках, що надає підлозі надзвичайної барвистості.

  5 534,75 грн/м2
  1 740,49 грн2
  Є в наявності
 • 5 794,27 грн/м2 Є в наявності
  1 822,10 грн2

  Трисмуговий паркет дуб Sunny Molti з колекції Decor Line від Barlinek - це бездоганне покриття для підлоги натурального кольору, має м'які перепади в відтінках і приємну брашовану структуру. Трисмугова паркетна дошка з невеликою кількістю сучків та річних кілець підійде до будь-якого інтер'єрного рішення.

  5 794,27 грн/м2
  1 822,10 грн2
  Є в наявності
 • 4 842,44 грн/м2 5 910,12 грн/м2 Є в наявності 1 858,53 грн/м2
  1 522,78 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Ясеневий трисмуговий паркет Platinium Molti в платиново-сірому відтінку з легкими ліловими прожилками колекції Décor Line має виразну структуру деревини. Дошка брашована, вкрита матовим лаком. Ця чудова підлога прекрасно підійде для сміливих, креативних, сучасних дизайнерських рішень. Сірий колір завжди залишається на піку популярності у дизайнерів.

  4 842,44 грн/м2 5 910,12 грн/м2 1 858,53 грн/м2
  1 522,78 грн2
  Є в наявності
 • 5 950,86 грн/м2 Є в наявності
  1 871,34 грн2

  Трисмугова паркетна дошка Cappuccino Molti серії Decor Line витонченого і благородного білого кольору - це відмінний вибір покриття для прикраси інтер'єру. Ця модель освіжає і розширює простір в приміщенні. Малюнок дошки виглядає цілісним і рівномірним. Кожна з дощок унікально забарвлена, але в загальній цілісності підлоги не виділяється, на що впливає...

  5 950,86 грн/м2
  1 871,34 грн2
  Є в наявності
 • 5 910,12 грн/м2 Є в наявності
  1 858,53 грн2

  0 1 2 3 4 3 Відгук(и) 

  Трисмугова дошка з дубу Tiramisu Molti колекції Décor Line має виражену структуру дерева з підкресленою темно-коричневою порою, дошка шорстка, вкрита напівматовим лаком. В даний час така підлога користується величезною популярністю, оскільки має класичний малюнок натурального паркету.

  5 910,12 грн/м2
  1 858,53 грн2
  Є в наявності
 • 4 828,26 грн/м2 5 892,82 грн/м2 Є в наявності 1 853,09 грн/м2
  1 518,32 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 2 Відгук(и) 

  Паркетна трисмугова дошка Bianco Molti колекції Dekor Line поєднує в собі благородний дизайн і високоякісні матеріали. Цей 3-х смуговий паркет має світло-сірий тон, верхній шар дерев'яного покриття виконано з брашованого дуба. 

  4 828,26 грн/м2 5 892,82 грн/м2 1 853,09 грн/м2
  1 518,32 грн2
  Є в наявності
 • 5 893,71 грн/м2 Є в наявності
  1 853,37 грн2

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Трисмуговий паркет з дуба Honey Molti колекції Décor Line має теплий медово-коричневий відтінок, ця підлога підійде і в традиційний, і в сучасний інтер'єр. При укладанні дошки утворюють однорідну поверхню, яка не має чітко виражених країв лицьового шару, що вкрита матовим лаком. 

  5 893,71 грн/м2
  1 853,37 грн2
  Є в наявності
 • 6 027,40 грн/м2 Є в наявності
  1 895,41 грн2

  Трисмугова світла паркетна дошка з Дуба Banana Song Molti з колекції Tastes of Life від компанії Barlinek виконана із застосуванням тонування ніжного-вершкового відтінку. Напівпрозорий матовий лак виділяє унікальний малюнок дерева на кожній окремо взятій планці і робить паркетну дошку благородною та стильною. Виглядає така дошка неповторно і має безліч...

  6 027,40 грн/м2
  1 895,41 грн2
  Є в наявності
 • 6 337,93 грн/м2 Є в наявності
  1 993,06 грн2

  0 1 2 3 4 2 Відгук(и) 

  Трисмугова сіра дубова паркетна дошка Marzipan Muffin Molti з колекції Décor Line від компанії Barlinek - це відмінний вибір навіть для найсміливіших рішень в дизайні. Сірий колір підійде до будь-якого ультрасучасного дизайнерського приміщення. Матовий лак надає деревині зносостійкості, підкреслює натуральність підлоги.

  6 337,93 грн/м2
  1 993,06 грн2
  Є в наявності
 • 6 418,60 грн/м2 Є в наявності
  2 018,43 грн2

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Трисмугова біла паркетна дошка з Дуба Pudding Molti з колекції Décor Line від компанії Barlinek - це натуральна природна підлога, яка, на відміну від штучних, виявиться більш міцною і прослужить значно довше. Білий колір, отриманий після подвійного тонування, надасть будь-якому приміщенню додаткового світла та благородства.

  6 418,60 грн/м2
  2 018,43 грн2
  Є в наявності
 • 6 418,60 грн/м2 Є в наявності
  2 018,43 грн2

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Трисмугова сіра паркетна дошка з Дуба Cardamomo Molti з колекції Tastes of Life від компанії Barlinek створена спеціально, щоб прикрасити дизайн, який відповідає всім сучасним тенденціям моди. Дошка дуба є тонована, її попелясто-молочний відтінок робить простір в приміщенні об'ємнішим, тому вона може застосовуватися не тільки як підлогове покриття, але і...

  6 418,60 грн/м2
  2 018,43 грн2
  Є в наявності
 • 4 044,48 грн/м2 4 993,08 грн/м2 Є в наявності 1 570,15 грн/м2
  1 271,85 грн2
  Акція!

  0 1 2 3 4 3 Відгук(и) 

  Паркетна дошка темний дуб Nugat Piccolo - це найкраще рішення для інтер'єру в стилі кантрі або прованс. Наявність сучків, брашування та зістарювання роблять підлогове покриття злегка вінтажним і підкреслюють красу натурального дерева.

  4 044,48 грн/м2 4 993,08 грн/м2 1 570,15 грн/м2
  1 271,85 грн2
  Є в наявності
 • 5 731,48 грн/м2 Є в наявності
  2 865,74 грн2

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Односмугова паркетна дошка з Дуба Bright натурального відтінку з колекції Pure Line від компанії Barlinek перевершить кращі очікування клієнта або дизайнера інтер'єрів за рахунок своєї невибагливості, краси та легкості у догляді.

  5 731,48 грн/м2
  2 865,74 грн2
  Є в наявності
 • 7 267,15 грн/м2 Є в наявності
  2 623,52 грн2

  0 1 2 3 4 1 Відгук(и) 

  Краса одноcмугової паркетної дошки ясен Saimaa Grande серії Pure Line в тому, що для виготовлення підлогового покриття використовується тільки деревина в природному кольорі. Тому цій дошці притаманні природні перепади у всіх відтінках натурального ясена, що і робить цю підлогу особливо привабливою для більшості покупців. Адже природність - найцінніше в...

  7 267,15 грн/м2
  2 623,52 грн2
  Є в наявності
на сторінку
Показані 1 - 18 із 116 пунктів