Фільтр
Діапазон цін
Забарвлення
Покриття
Категорія товару
Верхній шар
Селекція
Фаска
Поверхня
Ширина
Довжина
Колекція
Вкладання на теплу підлогу
Фільтр

Обрані товари

Знижки

Гарячі спецпропозиції

.

Шукаєте практичну, якісну і фінансово доступну паркетну дошку? Запрошуємо вас познайомитися з нашою спеціальною пропозицією!

В даний підрозділ потрапляє аж ніяк не стоковий другосортний матеріал, а якісна паркетна дошка Barlinek в популярних класичних кольорах, але виготовлена ​​лімітованою спеціальною партією, що відрізняється від каталожної продукції нетиповими розмірами, нестандартним замком або особливою ​​селекцією.

Тому зверніть належну увагу на її параметри або уточніть, в чому полягає її відмінність у наших менеджерів.

.

Гарячі спецпропозиції.. Гарячі спецпропозиції Barlinek// Гарячі спецпропозиції Barlinek фото 2

.

Паркетна дошка - найпопулярніше і затребуване підлогове покриття, яке стане кращим рішенням для комплектації квартири, будинку або комерційного об'єкту преміум класу. Натуральні покриття для підлоги чудово доповнять інтер'єр в будь-якому стилі і будуть гармонійно виглядати в класичній, сучасній або авангардної обстановці. Паркетна дошка дозволяє створити приємну атмосферу в приміщенні, характеризується довгим терміном служби і відмінними технічними характеристиками. Натуральні дерев'яні підлоги володіють найтеплішою поверхнею по відношенню до інших сучасних штучних матеріалів, відрізняються неповторною красою, чудовим ароматом і створюють прекрасну ауру в приміщеннях. Тому як би далеко не просунулися технології в імітації дерев'яних покриттів, і якими б супер характеристикам вони не володіли, натуральні підлоги завжди були і залишаються поза конкуренцією.

.

У нашому магазині в цьому розділі ви можете вибрати шматочок природи у вигляді натуральної паркетної підлоги за дуже доступною ціною і з наявності на складі.

Всі пропозиції обмежені. Товар продається до закінчення залишків.

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів