Фільтр
Категорія товару
Фаска
Покриття
Колекція
Вкладання на теплу підлогу
Фільтр

Обрані товари

Знижки

Якісна фурнітура для паркету


Дерев'яне покриття підлоги користується великою популярністю за рахунок своєї екологічності, довговічності, зовнішньої привабливості. До того ж, підлога даної категорії характеризується гідними термоізоляційними якостями. Щоб укласти такий матеріал як паркет, використовується різна фурнітура. Вона забезпечує вирівнювання робочої поверхні, міцну фіксацію планок до основи, зручне їх укладання у важкодоступних місцях, при цьому зберігаючи можливість подальшого демонтажу без пошкодження стін, стяжки.

.

Різновиди матеріалів для укладання паркету


В інтернет-магазині дерев'яних підлогових покриттів Barlinek Profi представлений широкий асортимент паркетної дошки і повний комплекс монтажних матеріалів:

 

еко-плити і пробкова підкладка;

клей для паркету;

допоміжні матеріали.


Переходячи на сторінку відповідної категорії, ви можете вибрати натуральну підкладку в плитах і рулонах, ґрунтовку і клеї під паркет, монтажні кріплення до стіни, плінтус, професійні добивачі. Якщо вам потрібно рішення «під ключ», ви також можете замовити якісні послуги з укладання паркетної дошки.


Навіщо потрібен добивач, кріплення для плінтуса, кріплення для монтажу паркету на стіну - на ці та інші питання можна знайти докладні відповіді в розділі «Корисна інформація».

 

 Як вибрати і купити фурнітуру для паркету


Щоб підібрати екологічні матеріали (підкладку) і надійні кріплення для монтажу дерев'яного підлогового покриття, досить зробити ряд послідовних кроків: • перейти до відповідного розділу онлайн-каталогу на даному сайті;• вибрати відповідні матеріали, кріплення і відправити їх в «Кошик», натискаючи кнопку «купити»;• заповнити і відправити просту форму заявки;• відповісти на дзвінок менеджера шоу-руму паркету Barlinek Profi і підтвердити деталі замовлення.


Після цього паркет і матеріали для його укладання будуть відправлені вам на вказану адресу найближчим часом!

Показані 1 - 18 із 25 пунктів
на сторінку
Показані 1 - 18 із 25 пунктів