Фільтр
Діапазон цін
Забарвлення
Покриття
Товар
Вид деревини
Селекція
Фаска
Поверхня
Ширина (мм)
Довжина (мм)
Колекція
Вкладання на теплу підлогу
Фільтр

Знижки

Водостійка паркетна дошка Барлінек 

Головна перевага паркету – він виготовлений з природного деревного матеріалу, а дерево завжди цінувалося за свою неймовірну красу та теплоту поверхні. Однак кожному відомо, що використовувати дерево в кімнатах з високим вмістом вологи нерозсудливо. Насолоджуватися красою та комфортом дерев'яної підлоги можна більше 15-20 років, якщо використовувати паркет у кімнатах із стійким мікрокліматом, а застосовувати його у передпокої, кухні чи у ванній кімнаті вкрай ризиковано. На довговічність дерев'яних підлог негативно впливає підвищена вологість навколишнього середовища, тому що будь-які різкі зміни відносної вологості та температурного режиму можуть призвести до викривлення традиційного покриття з натурального дерева.

Але так було лише до сьогодні! Нові технології не стоять на місці, і такий передовий виробник, як Барлінек, поєднав традиції та інновації у звичному для споживача продукті – паркетній дошці. Адже сучасні дизайнерські рішення не залишають вибору: красиво та естетично виглядають приміщення з підлогами одного виду, без переходів з однієї зони в іншу, які були б однаково стійкі як до змін вологості, так і підвищеного зносу. Сьогодні на ринку з’явився новий чудовий варіант для створення єдиного простору – супер зносостійка вологостійка паркетна дошка.

Компанія Barlinek у 2021 році розширила виробництво традиційної паркетної дошки, випустивши нову колекцію Next Step – гібридне водостійке покриття для підлоги. Новий інноваційний матеріал підходить для приміщень будь-якого призначення та різних площ. Тепер легко з'єднати зону кухні з вітальнею, не розділяючи їх порожками, і не мучитися дилемою, як з'єднати коридор з передпокоєм так, щоб різниця покриттів не була надто помітною, не турбуючись при цьому про експлуатаційні характеристики нової підлоги.

Вологостійка паркетна дошка Barlinek:

правильний вибір за розумною ціною

Водостійка паркетна дошка Barlinek відповідає всім європейським вимогам, має стійкість до високого рівня вологості та перепадів температури. Первинний зовнішній вигляд покриття збережеться на довгі роки завдяки винятковим перевагам:

• Унікальний склад матеріалу. Верхній шар виготовлений із справжнього дубового шпону товщиною 1 мм. Основа конструкції – мінеральна серцевина Denscore, яка робить паркет міцним та водостійким;

• Водонепроникність. Підлога має стійкість до розлитої води або вологи.

Захисне покриття. Лак Ultra Hard відрізняється винятковою міцністю і не стирається з часом, і таке захисне покриття не дає шансу плямам від хімікатів, кислот, червоного вина, олії тощо;

• Висока зносостійкість, яку забезпечує домішка корунду в лак;

• Поверхня не ковзає при намоканні, виключено ризик випадкового падіння та травми;

• Тепло підлоги. Гібридні підлоги від Барлінек мають всі переваги дерев'яних покриттів, такі як неповторна краса і, головне, теплота поверхні, по якій завжди приємно ходити босоніж.

• Поєднання з теплими підлогами. Гібридні покриття можуть бути встановлені на підлоги з підігрівом, що підходять для експлуатації в холодних приміщеннях;

• Можна провести укладання на великих просторах, у кімнатах різного призначення, не використовуючи порожки;

• Тихе використання. Гібридна підлога Barlinek гарантує чудове приглушення звуків;

• Водостійка паркетна підлога Barlinek – сучасна та стильна підлога для кухні, ванної кімнати, санвузла, коридору, офісу або інших громадських приміщень.

У магазині Barlinek Profi вологостійкі паркетні підлоги представлені у різних відтінках. У нас ви можете вибрати покриття від світлого до насиченого темного кольору. Будь-яке дизайнерське рішення легко здійснити із сучасним гібридним паркетом з колекції Next Step.

Вологостійкі підлогові покриття для кухні та ванної кімнати.

Водостійка паркетна дошка підходить для приміщень з великою вологістю, вона легко замінить традиційні покриття для підлоги (плитку, водостійкий ламінат або вініл). Інноваційні гібридні підлоги можуть бути застосовані в різних ситуаціях, вони мають абсолютну стійкість до холодної та гарячої води, пари, підвищеної вологості.

Все ще не можете вибрати підходящі підлоги для ванної, коридору та кухні? Або розмірковуєте, яка підлога краще, якщо в будинку є тварини або непосидючі маленькі діти? Зверніть увагу на колекцію вологостійкої паркетної дошки Next Step Барлінек, це:

• 100% натуральний матеріал експлуатаційного шару;

• Великий вибір відтінків;

• Швидке та без зайвого пилу укладання підлог, можливість демонтажу у разі потреби;

• Замкове з'єднання, що забезпечує надійне зчеплення дощок;

• Антиковзна поверхня покриття;

• Простий догляд та легке прибирання;

• Стійкість до випадкових «несподіванок» або подряпин тварин;

• Висока міцність та зносостійкість;

• Тривалий термін експлуатації до 30 років;

• Ціна на вологостійку паркетну дошку доступна, на порядок нижче навіть штучного паркету (якщо врахувати всі витрати на укладання та фінішне покриття лаком).

Для виготовлення вологостійкої паркетної підлоги використовують дубову породу, це дерево твердого сорту, яке традиційно використовується в паркеті і відмінно зарекомендувало себе як одне з найстійкіших і найкрасивіших порід. При виробництві наших водостійких дерев'яних підлог використовують прогресивні технології, які дозволяють обробляти паркетне покриття захисними лаками, що захищають дошки від вологого довкілля. Використовуваний лак Ultra Hard чудово захищає цю паркетну дошку від впливу води.

Особливістю паркетної дошки Барлінек є унікальний склад її середнього шару із мінеральними сумішами, цей матеріал не містить шкідливих домішок (фталати та важкі метали відсутні), що підтверджує міжнародний сертифікат А+. Додаткову міцність верхній природний шар отримує внаслідок багаторазового покриття спеціальним захисним лаком. Завдяки такій технології підлогове покриття не розбухає від зайвої вологи, не розшаровується, зберігає свою естетику, розміри та форму протягом тривалого часу експлуатації.

Важливо! При виборі вологостійкої дошки для кухні або ванної зверніть увагу на маркування упаковки або зверніться до менеджера магазину з проханням підібрати саме вологостійкі покриття.

Показані 1 - 10 із 10 пунктів
Показані 1 - 10 із 10 пунктів