Паркетна дошка мербау, сапелі, іроко

Що таке екзотична паркетна дошка? 

Це підлогове покриття, яке нікого не залишить байдужим. 

Це підлоги, що завжди привертають увагу. 

Це підлоги, що здатні стати справжньою прикрасою будь-якого помешкання. 

При цьому варто зазначити, що такі підлоги відрізняються від звичайних не тільки естетично, але й кращими характеристиками. Вони більш довговічні та володіють стійкістю до вологи. 

Виготовляють екзотичне покриття для підлоги з різних порід дерев, та найбільш поширеними серед них є: 

  • Мербау;
  • Іроко;
  • Сапеле/Сапелі. 

Паркетна дошка Мербау

Мербау – екзотична порода дерева, що росте в Південній Азії та має 50 м у висоту та до 1 м в діаметрі. Паркетна дошка Мербау – це саме те індонезійське підлогове покриття, яке неможливо сплутати з жодним іншим. Її яскравий зовнішній вигляд одразу захоплює погляд та без слів каже про розкіш та багатство. 

Властивості паркетної дошки Мербау

Мербау – це елітна індонезійська паркетна дошка, що здатна зробити зі звичайного помешкання елітне та статусне. Твердість деревини мербау більше ніж у дубу, до того ж вона володіє підвищеною стійкістю до гниття та великою кількістю ефірних олій і дубильних речовин, що відлякують комах. Вона дуже міцна, не боїться вологи та температурних змін. Більш того, це максимально рівний індонезійський паркет, на якому майже ніколи не зустрічаються дефекти. 

Індонезійська паркетна дошка Мербау має певну особливість - її колір. Рижуватий одразу після укладання, вже через декілька місяців він матиме благородний червоно-коричневий відтінок. Пояснюється це природною зміною індонезійської деревини, що не проходила тонування. Більш того, відтінок плашок у кожного господаря буде різний та залежатиме від регіону, де зростало дерево. 

Щодо малюнку, то його також дуже важко сплутати. Волокна індонезійської деревини Мербау, вигинаючись у різні сторони, створюють на підлозі неповторні візерунки у вигляді химерних стрічок. 

Паркетна дошка Сапеле

Сапеле – яскравий представник справжньої африканської екзотики. Її деревина відноситься до сімейства Мелієві та за своїми властивостями схожа на американський махагоні. Волокна даного дерева зазвичай перекручені, іноді навіть хвилясті. 

Паркетна дошка Сапеле має червоно-коричневий колір, який з часом стає більш глибоким та насиченим. Малюнок у вигляді плавно розташованих волокон та плям гарно проявлений. 

Переваги:

  • Сапеле має високу твердість деревини, що перевищує дубову (4,1 по Брінеллю проти 3,8);
  • Сапеле славиться підвищеною стійкістю до вологи завдяки місцю зростання деревини. Це також забезпечує додатковий захист появи від плісняви та грибка;
  • Сапелі має гарну зносостійкість, що дозволяє планкам ідеально витримувати високе навантаження;
  • Сапеле абсолютно безпечна та гіпоалергенна. Вона не містить у складі жодних шкідливих домішок;
  • Сапелі органічно виглядає в найрізноманітніших інтер’єрах від модерну до класики; 
  • Сапелі довго служить та не вигорає під дією сонячних променів. 

Паркетна дошка Іроко

Іроко - це екзотичний паркет, створений із деревини, що росте у тропічній частині Африки. Початковий колір поверхні дошки коливається між лимонним та світло-жовтим. Втім з часом, під дією повітря та променів сонця, паркетні дошки з Іроко темніють та стають від жовто-коричневого до темно-коричневого кольору. Залежить це від місця зростання деревини. 

Також, як і багато інших екзотичних покриттів для підлоги, паркетна дошка Іроко славиться підвищеною стійкістю до вологи. Це дозволяє використовувати його не тільки у житлових приміщеннях, або у ванній кімнаті чи кухні, а й зовні помешкань (наприклад, для оздоблення альтанок). 

Також серед сильних сторін Іроко – багаторічна експлуатація. Дошки з Іроко мають настільки високу міцність та зносостійкість, що навіть через 15-20 років виглядають як нові. Вони не починають розшаровуватися, тріскатися чи просідати. Більш того, з плином часу Іроко тільки покращить свої характеристики. 

Щодо дизайну, то паркетна дошка Іроко гарно виглядає у просторих та світлих інтер’єрах, наповнених повітрям. При цьому найкраще її застосовувати в затишних спальнях, милих дитячих, вишуканих кабінетах та стильних вітальнях. 

Тож, якщо ви в пошуку екзотичної паркетної дошки гарної якості, підлоги Іроко, Мербау та Сапелі – будуть найкращими варіантами. Але пам’ятайте, хоч екзотична дошка має високу твердіть та підвищену стійкість до пошкоджень, її укладання варто довірити професіоналам. Адже тільки вони знають як правильно працювати з незвичайними породами. 

Купити екзотичну паркетну дошку Іроко, Сапелі та Мербау Київ можна в нашому шоу-румі в Києві. Телефонуйте - ціна вас приємно здивує. У нас представлені взірці всіх дошок, що є на сайті, тож ви зможете на власні очі побачити кожну з них. Якщо ж у вас виникнуть сумніви або знадобиться допомога з вибором Іроко, Сапеле та Мербау, наші спеціалісти до ваших послуг. У нас можна замовити послугу вкладання підлогового покриття. 

Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Показані 1 - 6 із 6 пунктів