Паркетна дошка венге

Паркетна дошка венге, яку ще можливо купити в Києві – це рідкісне підлогове покриття, що створене з екзотичної породи дерева. Вона унікальна та особлива. Має незвичайний шоколадно-коричневий колір з золотистими переливами, які розбавлені чорними прожилками. Її важко сплутати з іншими. Це саме та підлога, яка з роками стає тільки краще, набуваючи виразності та характеру. Ціна на неї відповідає її найвищій якості. 

Властивості паркету з венге

Це унікальна та цінна деревина, яка вже давно була гідно оцінена виробниками екзотики. Ще б пак, будучи в 3 рази твердіше за сосну та маючи вищу щільність ніж у дуба, ця паркетна дошка залишається найкращим вибором для поціновувачів дуже темних землистих відтінків підлог. Вся справа в натуральному кольорі венге. Він може бути від шоколадного до майже чорного і залежить від віку, розмірів та місця зростання деревини. Фактура дерева трохи груба, рівноволокниста та має вигляд такої, що пройшла процес брашування. Покрита паркетна дошка венге, як правило, натуральною олією. Саме вона підкреслює природну красу деревини та посилює її характеристики. 

Паркетна дошка з натурального венге дуже незвичайна. І хоч малюнком деревини венге може трохи нагадувати тонований дуб, та, при більш детальному вивчені, одразу стає помітною її особлива рельєфна структура, що чимось нагадує пунктир. 
Твердість деревини венге 4,3 по Брінеллю, що трішки вище у ніж у дубу та ясеня. Це дозволяє використовувати дану підлогу не тільки в житлових, а й у комерційних приміщеннях з великою прохідністю. А стійкість до появи грибка, плісняви, однорідний колір на всю товщину лицьового шару та прийнятна ціна на багатосмугові декори  роблять її просто ідеальною для комерційного використання. 

Паркетна дошка венге в інтер'єрі

Дана паркетна дошка, як вже зазначено вище, має свою неповторну особливість – екзотичний насичено-темний колір. Завдяки цьому це покриття для підлоги є майже універсальним та популярним серед дизайнерів інтер’єрів. Ще б пак, воно однаково чудово вписується і в класичний стиль, і в хай-тек, і в етно. 

Так, цю підлогу дуже часто використовують у форматі контрасту. Наприклад, дане підлогове покриття та світло-бежеві або повністю білі стіни. А розбавляють цю картину яскраві акценти різних відтінків зеленого. Доведено, що саме таке поєднання кольорів – ідеальне для місця, де хочеться відпочити. 

Паркетна дошка венге - стильне екзотичне покриття

Купити паркетну дошку венге – це виклик самому собі. Адже воно – це майже синонім слів «епатаж» та «екзотика». Де ще ви зустрінете підлогу, у якій одночасно поєднуються і природна простота, і вишукана розкіш. Підлогу, що викликатиме асоціацію і з багатством, і з африканським колоритом. Її прагнуть купити ті, хто бажає створити представницький клас та здатний гідно оцінити чаруючу глибину кольору. 

Чому варто купити паркетну дошку Венге?

Як запевняють справжні поціновувачі екзотичних паркетів, купити підлогове покриття венге варто одразу з декількох причин.

  • По-перше, це дуже міцна підлога. Їй не страшні жодні механічні пошкодження. А підвищена стійкість до вологи взагалі дозволяє викласти дошку на кухні, у вітальні чи в коридорі. 
  •  По-друге, це 100% екологічна підлога. Вона навіть здатна покращити мікроклімат приміщення та очистити його від шкідливих домішок. А наявність у складі деревини великої кількості фітонцидів допомагає підтримувати імунітет мешканців.
  • По-трете, це розкішна підлога. Її не потрібно демонструвати оточуючим. Неповторний колір з тонкими нотками золота сам приверне увагу та без слів розкаже про вишуканий смак господарів.  Жодна підлога не зрівняється з цією дошкою.

Побачити на власні очі, переконатися в неповторній якості та купити паркетну дошку венге в Києві ви можете в нашому магазині або на сайті. В нас найкраща ціна на цю підлогу та постійно діють вигідні пропозиції. 

Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів