Мы скоро перезвоним вам!
+38 (999) 999-99-99

ОПЛАТА ТОВАРУ

Спосіб оплати, що буде зручний для Вас, наші менеджери уточнять в телефонному режимі. Рахунок на оплату ми виставимо на електронну пошту, вказану при оформленні замовлення.

Можливі способи оплати:

Безготівковий розрахунок

Доступний для юридичних і фізичних осіб. Рахунок може бути з ПДВ і без ПДВ (вартість товарів при цьому не змінюється). Оплата здійснюється з розрахункового рахунку юридичної особи або в касі банку фізичними особами

Банківською картою

Оплата з банківської картки фізичної особи на розрахунковий рахунок нашої компанії.

Термінал самообслуговування

Оплата на розрахунковий рахунок нашої компанії за допомогою терміналу самообслуговування.

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється тільки в нашому магазині за адресою: м Київ, вул. Полтавська, 10. Розрахунок проводиться в національній валюті. 

При безготівковій оплаті Вам будуть надані оригінали наступних документів: рахунок-фактура, видаткова накладна, податкова накладна.При оплаті готівкою: договір-замовлення, квитанція про оплату, видаткова накладна.

МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ ТОВАРУ

Мінімальне замовлення товару на нашому сайті складає 1000 грн. Щоб дізнатися, чи можливе оформлення замовлення на суму менше 1000 грн, звертайтеся до наших менеджерів у телефонному режимі.

ДОСТАВКА ТОВАРУ

Доставка здійснюється після повної оплати вартості товару. Ми доставимо Вам товари, які є на складі, за 1-4 робочих дні. Термін поставки замовлених товарів становить 7-30 робочих днів. 

Доставка по Києву та Київській області

Товар по Києву та Київській області доставляється автотранспортом у зручний для Вас час. Дата і час доставки узгоджуються з Вами заздалегідь. Доставка товарів здійснюється за рахунок покупця. У вартість доставки не входить вартість розвантаження (підйом паркетної дошки та інших матеріалів на поверх). Для того щоб розрахувати вартість доставки, розвантаження і підйому для Вашого замовлення, зв'яжіться з нашим менеджером.

Також необхідно повідомити додаткові дані, якщо доставка виконується на територію, що охороняється і потрібно забезпечити безперешкодний під'їзд транспорту (виписати перепустку, попередити охорону і т.п.). А також повідомити про нестандартні габаритних особливості заїзду на подвір'я, паркінги (де вузька або низька арка та ін.). У разі, якщо такі дані не були надані, повторна доставка оплачується Вами додатково. 

Доставка по Україні

Доставити замовлення по іншим населеним пунктам України ми зможемо будь-якою зручною для Вас кур'єрською службою. Не проводиться доставка післяплатою.Оплачений товар доставляється на склад компанії-перевізника, або, за Вашим бажанням, кур'єром додому.Вартість доставки оплачується відповідно до тарифів компанії-перевізника. 

ПРИЙОМ ТОВАРУ  

При отриманні замовлення обов'язково перевірте комплектацію замовлення, проведіть ретельну інспекцію цілісності паркетної дошки або інших замовлених Вами матеріалів. Якщо товар виявився пошкоджений, потрібно скласти акт пошкоджень на поштово-вантажний службі і повідомити про такий випадок менеджерам за телефонами (098) 221-65-68 або (044) 221-65-98.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ 

Повернення товару можливе не пізніше 14 днів з моменту відвантаження. Повернення товару належної якості можливе лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів відкриття, наявність оригінальної і неушкодженою упаковки).Термін повернення грошових коштів залежить від способу повернення і становить не більше 10 робочих днів від дати надходження повернутого Вами товару на наш склад.Товар неправильної комплектації (товар, який Ви не замовляли) повинен бути повернений нам в оригінальній упаковці.У разі повернення товару неналежної якості, ми беремо на себе витрати з пересилання товару назад нам в тому випадку, якщо попередньо Вами була проведена фото фіксація дефекту і складено акт ушкоджень, є узгодження сторін з цього питання.Зверніть увагу, якщо присланий Вами товар не підлягає поверненню, ми будемо змушені відправити його назад за Ваш рахунок.