Оплата товару

Спосіб оплати, що буде зручний для Вас, наші менеджери уточнять в телефонному режимі. Рахунок на оплату ми виставимо на електронну пошту, вказану при оформленні замовлення.

.

Можливі способи оплати:

Безготівковий розрахунок

Доступний для юридичних і фізичних осіб.  Оплата здійснюється з розрахункового рахунку юридичної чи фізичної особи або в касі банку фізичними особами.

.

Банківською картою

Оплата з банківської картки фізичної особи на розрахунковий рахунок нашої компанії.

.

Термінал самообслуговування

Оплата на розрахунковий рахунок нашої компанії за допомогою терміналу самообслуговування.

.

visa

При безготівковій оплаті Вам будуть надані оригінали наступних документів: рахунок-фактура, видаткова накладна, податкова накладна. 

.

Мінімальне замовлення товару

Мінімальне замовлення товару на нашому сайті складає 1000 грн. Щоб дізнатися, чи можливе оформлення замовлення на суму менше 1000 грн, звертайтеся до наших менеджерів у телефонному режимі.

.

Доставка товару

Доставка здійснюється після повної оплати вартості товару. Ми доставимо Вам товари, які є на складі, за 1-4 робочих дні. Термін поставки замовлених товарів становить 7-30 робочих днів.

.

Доставка по Києву та Київській області

.

Товар по Києву та Київській області доставляється автотранспортом у зручний для Вас час. Дата і час доставки узгоджуються з Вами заздалегідь. Доставка товарів здійснюється за рахунок покупця. У вартість доставки не входить вартість розвантаження (підйом паркетної дошки та інших матеріалів на поверх). 

Середня вартість доставки паркетної дошки по Києву 1000 грн, по Київській обл. в радіусі 30 км - 1500 грн

.

Також необхідно повідомити додаткові дані, якщо доставка виконується на територію, що охороняється і потрібно забезпечити безперешкодний під'їзд транспорту (виписати перепустку, попередити охорону і т.п.). А також повідомити про нестандартні габаритних особливості заїзду на подвір'я, паркінги (де вузька або низька арка та ін.). У разі, якщо такі дані не були надані, повторна доставка оплачується Вами додатково.

.

Доставка по Україні

Для доставки замовлень по Україні ми співпрацюємо з кур'єрською службою Нова Пошта.

Не проводиться доставка післяплатою.

Оплачений товар доставляється на склад компанії-перевізника, або, за Вашим бажанням, кур'єром додому. При замовленні необхідно вказати контактні дані відправки (ПІБ, місто, № відділення, телефон).

Терміни та вартість доставки по Україні визначається згідно тарифів кур'єрської служби Нової пошти.

.

Прийом товару

При отриманні замовлення обов'язково перевірте комплектацію замовлення, проведіть ретельну інспекцію цілісності паркетної дошки або інших замовлених Вами матеріалів. Якщо товар виявився пошкоджений, потрібно скласти акт пошкоджень на поштово-вантажний службі і повідомити про такий випадок менеджерам за телефоном (098) 221-65-68.

.

Повернення товару

Повернення товару можливе не пізніше 14 днів з моменту відвантаження. Повернення товару належної якості можливе лише за умови збереження його споживчих властивостей і товарного вигляду (відсутність слідів відкриття, наявність оригінальної і неушкодженою упаковки). Термін повернення грошових коштів залежить від способу повернення і становить не більше 10 робочих днів від дати надходження повернутого Вами товару на наш склад.

Товар неправильної комплектації (товар, який Ви не замовляли) повинен бути повернений нам в оригінальній упаковці.

У разі повернення товару неналежної якості, ми беремо на себе витрати з пересилання товару назад нам в тому випадку, якщо попередньо Вами була проведена фото фіксація дефекту і складено акт ушкоджень, є узгодження сторін з цього питання. Зверніть увагу, якщо присланий Вами товар не підлягає поверненню, ми будемо змушені відправити його назад за Ваш рахунок.