Мы скоро перезвоним вам!
+38 (999) 999-99-99

Колекція Tastes of Life

для затишного будинку

 

Односмугова паркетна дошка Barlinek з колекції Tastes of Life виконана в найбільш популярних відтінках і користується неабияким попитом у наших покупців, про що красномовно говорить сама назва цієї серії - «Смаки життя». У цій лінійці кожен покупець знайде собі підлогу до душі: білий або сірий, коричневий або майже чорний пакет, з вираженою структурою або м'яким перепадом відтінків, з фаскою або без, дуб або ясен - вибір є, і він завжди залишається за вами! Колекція створена під творчим керівництвом кращих польських дизайнерів. Ця модна підлога естетично підкреслить ексклюзивний стиль вашого приміщення іпри вдалому підборі не навантажить інтер'єр зайвими деталями.

Шорстка поверхня і виразна текстура дерева, що підкреслена за допомогою застосування різних тонувань, надають підлозі особливу вишуканість. Довгі волокна односмугових ламелей формують красивий нерівномірний малюнок, який властивий тільки натуральним матеріалам і ніколи не повторюється. Натуральні покриття з дерева мають дивну властивість створювати ефект спокою і надійності у помешканні. Не бійтеся використовувати паркетну дошку для обробки своїх поверхонь, якість цього підлогового покриття здивує вас своєю міцністю і довговічністю.

Відтінки дуб Тартуфо Гранде (Tartufo Grande), Дуб Марципан Маффин Гранде (Marzipan Muffin Grande), Дуб Грісіні Гранде (Grissini Grande) і Дуб Пуддинг Гранде (Pudding Grande) - одні з найпопулярніших в колекції Tastes of Life. Ці підлоги в оригінальній патинованії обробці стануть додатковим джерелом затишку і комфорту у вашому будинку. Проведіть по ним рукою, щоб переконатися в вишуканості текстури і рельєфу поверхні. Це великі дошки, окреслені 4-х сторонньою фаскою та яскраво вираженими багатовіковими кільцями деревини - природа створила неповторні візерунки на кожному полотні. Ви будете пишатися своїм стильним будинком або офісом!

Показані 1 - 18 із 19 пунктів
на сторінку
Показані 1 - 18 із 19 пунктів