Паркетна дошка з фаскою

паркетна дошка с фаскоюПаркетна дошка - екологічно чисте покриття з природного матеріалу. Виготовляють її з європейських і екзотичних порід дерев. Унікальні малюнки, благородні відтінки, сучки, тріщини - важливо зберегти всю натуральну красу, створену природою. Художники і конструктори, розробляючи паркетну дошку, за допомогою фаски акцентують увагу на природному пишноті і неповторності дерева. Паркетна дошка з скошеними торцями виглядає більш масивно, красиво і натурально. Крім того, фаска має і практичну сторону, так як приховує всі дефекти покриття:

.

• Повністю мінімізує різницю в товщині дощок і нерівність підлоги;
• Візуально приховує проміжок між плашками, котрий виникає через зміни мікроклімату в приміщенні;
• Фаска візуально змінює довжину або ширину простору;
• Захищає від передчасного зносу дерев'яне покриття.
При виборі паркетної дошки з фаскою або без, бажано враховувати дизайн інтер'єру квартири, освітлення і площу приміщення.

.

Види паркету з фаскою

паркет з фаскоюФаска наноситься на довгу сторону дошки або по всьому її периметру. У шоу-румі Barlinek Profi представлений паркет з фаскою наступних видів:
• мікрофаска. Зріз може бути менше 1 мм;
• V-образна фаска з глибиною зрізу 2 мм або 3 мм;
• U-подібна фаска, завальцована до 3 мм. Має округлі краю;
• Бита  або строгана до 3,5 мм. Виконується вручну рубанком.

.

Наявність чотиристоронньої фаски у вузькій паркетній дошці виділяє контур по всіх краях, надаючи масивності підлоговому покриттю. З цієї причини часто неможливо розрізнити масивну дошку від паркетної. Завдяки фасці, підлога не зливається в єдине полотно, а виглядає презентабельно і розкішно, візуально змінюючи простір. Для розширення кімнати знадобиться паркет зі зрізом з усіх 4-х торців. Щоб візуально витягнути приміщення, додати об'єму, вибирайте паркетну дошку з двосторонньою фаскою по поздовжній стороні плашки.

.

Barlinek Profi пропонує паркет з фаскою і без. Наші менеджери дадуть відповідь на супутні питання, допоможуть правильно вибрати підлоги, організують доставку в зручний час і запропонують необхідні матеріали для якісного монтажу паркетних покриттів.

Паркетну дошку з фаскою і без ви можете вибрати за посиланням.