Догляд за паркетом - запорука його тривалої експлуатації

Догляд за паркетом .

Натуральне дерево для підлогових покриттів використовувалося завжди. Сучасний паркет більш стійкий до пошкоджень, ніж той, що вироблявся кілька десятиліть тому. Та все ж паркетна дошка боїться великої кількості вологи та впливу масивних часток піску, іншого абразивного сміття. Широко відомо, що дерев'яні підлоги не можна часто мити.

Однак сухе прибирання пилососом не рятує від пилу і забруднень, а в приміщенні з паркетом необхідно завжди підтримувати чистоту. Але це не означає, що паркет взагалі не потрібно мити - мити потрібно обов'язково, але чистою водою з додаванням спеціальних засобів на основі мила. Це необхідно робити добре віджатою ганчіркою і в міру забруднення.

Якщо в квартирі є килими, стежте за їх чистотою, ворс здатний накопичувати великі частки сміття. Для очищення паркету рекомендуємо використовувати спеціальний водорозчинний засіб для миття паркету. Регулярне використання миючого засобу для паркету дозволяє делікатно відмивати підлогу і утримувати її у чистоті надалі, так як засіб має антистатичні властивості. Важливо, щоб догляд за паркетом в домашніх умовах завжди здійснювався із застосуванням спеціалізованих миючих засобів. Миючий концентрат економічний у використанні, має екологічно безпечний склад, не випромінює неприємних запахів. Це універсальний засіб, який підходить для паркету під лаком або олією. Після обробки підлога покривається непомітною тонкою плівкою, яка захищає її від подряпин і пошкоджень.

Згодом всі підлоги зношуються і виглядають неакуратно. Для того щоб повернути матеріалу первинну свіжість і красу необхідно проводити процедуру полірування підлог. Шукайте, чим натирати підлогу в домашніх умовах? Використовуйте для оновлення кольору і ретушування дрібних подряпин віск для паркету або поліроль для паркету. Чистка паркету - це не важке заняття, яке з часом увійде в звичку, і не буде доставляти особливих турбот.

Засоби по догляду за паркетом продовжують життя вашого підлоги в рази, тому не варто купувати їх в магазинах побутової хімії, таким чином, ви можете нашкодити не тільки своїй підлозі, але і здоров'ю. Краще купувати їх в професійних магазинах, підбираючи фірму-виробника відповідально і правильно. Всі засоби в нашому інтернет-магазині сертифіковані виробником Barlinek, вони ідеально підійдуть для використання в побутових умовах, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу, вашому здоров'ю та здоров'ю ваших тварин.

.

 Догляд за паркетом покритим лаком включає в себе необхідність використання таких засобів:

  • Clean- для повсякденного миття і догляду (на основі мила);
  • Clean Strong - для більш серйозної чистки (видаляє сильні забруднення);
  • Finish Care- для відновлення після зносу (поліроль для паркету).


Якщо виникає питання, як доглядати за лакованим паркетом - не бійтеся труднощів. Все зводиться до підтримки чистоти у вашому житлі, що робить будь-яка господиня.

.

 Як доглядати за паркетом, що покритий олією

Таку підлогу можна протирати вологою ганчіркою з використанням спеціального мила для паркету для повсякденного догляду. Паркет під маслом трохи більш примхливий, тому якщо залишилися краплі і калюжки на підлозі, або сліди від ємності з водою, а також, якщо пролився кави, вино і т.д. - обов'язково потрібно витирати їх відразу ж. І звертайте увагу на те, як поводиться підлога під час миття - якщо паркет під маслом поглинає вологу, це свідчить про те, що необхідний періодичний догляд, для цього також є спеціальний засіб. Але перед його нанесенням бажано зробити генеральну очистку від забруднень. Після проведення таких нескладних процедур, ваш паркет буде виглядати як новий!

Зробити це ви зможете за допомогою нижче перерахованих засобів: 

  • Clean - для повсякденного миття і догляду (на основі мила);
  • Clean - для інтенсивного очищення забруднень (у високій концентрації або нерозбавленим);
  • Magic Oil Care - для поточного догляду (періодичний захист і відновлення).

    Бажаєте надовго зберегти первинний вигляд паркетних дощок Барлінек?

Дотримуйтеся простих рекомендацій по догляду за паркетом:

   • Рівень вологості в приміщенні. Вологість нижче 40% і понад 60% може викликати легке зсихання або розширення деревини;                         

  • Килимки під дверима - дуже корисна річ для збереження цілісності паркету. М'які  килимки збирають зайву вологу, а жорсткі - пісок, бруд з взуття, не даючи засмічуватись дерев'яній підлозі; 

  • Коли встановлюєте меблі, подбайте про те, щоб вона пересувалася, не подряпавши підлогу, підклейте під ніжки повстяні наклейки, тоді при пересуванні важких предметів ваш паркет залишиться неушкодженим; 

 • Засоби на основі побутового мила можуть залишати небажану плівку на поверхні паркету. Така плівка позбавляє підлоги блиску. Тому важливо використовувати професійні засоби для чищення підлог з твердої деревини; 

 • Підмітати паркет допускається тільки віником або щіткою з м'яким ворсом. Жорсткий ворс подряпає покриття для підлоги. 

.

Бережіть свої дерев'яні підлоги, вони дадуть відповідь вам довгим терміном служби, теплом, затишком і неповторною аурою натурального дерева.