Відгук до "Односмугова паркетна дошка Barlinek Дуб Cappuccino Grande білий"

Односмугова паркетна дошка Barlinek Дуб Cappuccino Grande білий

Односмугова біла паркетна дошка з Дуба Cappuccino Grande з колекції Tastes of Life від компанії Barlinek дає приміщенню відчуття комфорту і ідеальної чистоти, ця підлога - улюблениця дівчат. Чарівний колір планок більше схожий на пінку капучіно, ніжну і повітряну, кремово-білий відтінок створює романтику.

Відгук

0 1 2 3 4
(5/5
2 із 2 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Це просто жесть, скільки різних відгуків я начиталася в інтернеті, перш ніж ризикнула купити Барлінек. Бо за одними відгуками це одна з найкращих на сьогодні дошок в Україні, за іншими – найгірша, тому дуже хвилювалася поки мені її не поклали. Тепер вважаю просто своїм обов’язком поділитися враженнями. Мої перші враження: упакування було відмінне, зовні все виглядало дуже пристойно - картон, зверху плівка, всі етикетки на місці. Коли відкрили, зрозуміла, що дошка прекрасна, навіть красивіша ніж на стенді в магазині. Кожна довжиною 2 метри з гаком – дуже гарна, лаком оброблена рівномірно і якісно. Всередині упаковки була інструкція по вкладанню, якою й скористалися наші робітники. Враження у робітників склалися теж позитивні, сказали, що вкладалася дошка просто на ура. Зібрали дуже швидко, буквально за пару днів 60 квадратів. Клали на клей цієї ж фірми Барлінек прямо до стяжки, перед цим обробляли грунтівкою, теж Барлінек. Клей запаху не мав, також їм сподоблося, що легко знявся з поверхні дошки, коли вони випадково не помітили і відразу не витерли пляму, яку я пізніше помітила. І по фінальним результатам все прекрасно вийшло, підлога мені дуже подобається. Колір, хоч і світлий, але не маркий, гарно виглядає в класичному інтер'єрі. Є сучки на поверхні, але коли я купувала, то знала, що будуть, мене вони не дратують. По факту я задоволена просто усим. Дякую виробнику за прекрасну продукцію, а магазину за допомогу та за сервіс!


Відповідь магазину (Sep 22, 2021):
Оля, дякуємо за відгук! Дуже приємно отримувати зворотний зв'язок.
Паркетна дошка Барлінек проходить ретельний контроль на всіх етапах виробництва, щоб Ви отримали тільки найкращий продукт, який послугує Вам довгі роки!