Знижки

Відгук до "Триcмугова паркетна дошка Barlinek Ясен Frankfurt вибілений"

Триcмугова паркетна дошка Barlinek Ясен Frankfurt вибілений

Триполосна паркетна дошка Ясень Frankfurt серії Diana Forest захопить своїм кольором і текстурою кожного, навіть найвибагливішого клієнта. Це яскрава, прекрасна підлога в ніжно-бежевих відтінках створена спеціально для тих, хто бажає піти від буденності. Вона стане відмінним фоном для будь-яких стилів і відтінків в інтер'єрі. 

Відгук

0 1 2 3 4
(5/5
2 із 2 користувачів вважають, що цей відгук корисний

Міняли підлогу в спальні. Купили ясен Франкфурт. Ціна супер, та й якість у Барлінека відмінна, звісно, якщо не купувати хлам з Епіцентру. Трохи дорожче ламінату обійшвся, та головне красивий і з натурального матеріалу! Магазин на жаль затримав доставку, сказали, що машина не приїхала вчасно через якийсь пожар на заводі у Вінниці. Спочатку не повірив, але загуглил – дійсно, не збрехали, але за простой робітникам прийшлося заплатити. Привезли в понеділок замість п'ятниці


Відповідь магазину (Sep 22, 2021):
Дякуємо за відгук та ще раз перепрошуємо за затримку. Ми завжди намагаємося зробити доставку паркетної дошки якнайшвидше та вчасно, але іноді трапляються форс-мажорні обставини, на які ми, на жаль, вплинути не можемо.
Це чудово, що підлога Вам подобається. Бажаємо, щоб вона служила Вам якомога довше!