Укладання паркетної дошки на фанеру, підкладку, стяжку

 Дерев'яна підлога - актуальне рішення як для приватних будинків, так і для квартир. При цьому основа, на яку вона вкладається, може бути різною:

 •бетонна стяжка;

• підкладка під паркет;

• фанера.


Якщо стяжка ідеально рівна і міцна, приклеювати дерев'яну підлогу можна безпосередньо до бетону. Однак якщо мова йде про перший поверх будинку, з метою утеплення рекомендується використовувати ізоляційні матеріали, це може бути фанера або підкладка. У разі незначної нерівності стяжки можуть використовуватися підкладки. Це будуть або рулони з пресованої кори коркового дерева, названі корковою підкладкою, або пресовані плити з переробленої деревини, названі еко-плитою. Якщо ж потрібно приклеїти паркет, тоді необхідно вирівняти основу, зробити її більш міцною, і в такому випадку під паркет укладається фанера.

Як здійснюється укладання паркетної дошки під ключ

 

Для створення красивої та довговічної дерев'яної підлоги необхідна наявність декількох факторів:

якісна паркетна дошка;

матеріали для монтажу: клей, підкладка;

професійні послуги з укладання дерев'яних підлогови  покриттів. 

Звертаючись в Barlinek Profi, ви отримуєте рішення під ключ. Наш магазин паркету - найбільший в Україні шоу-рум дерев'яних підлогових покриттів польського виробника Barlinek. Ми не тільки продаємо всі необхідні матеріали для створення якісної підлоги, але і надаємо повний комплекс монтажних послуг. 

У нас сформована бригада досвідчених майстрів, сертифікованих заводом-виробником. Всі монтажники проходять регулярні курси підвищення кваліфікації. Бригада укомплектована необхідними вимірювальними приладами, а також інструментами для якісного укладання паркетної дошки на підкладку, фанеру, стяжку.


Залежно від основи, вартість укладання дерев'яної підлоги змінюється, адже використовуються різні витратні матеріали. Ми формуємо кошторис для всіх варіантів у вигляді таблиць. Ви зразу можете прийняти рішення, орієнтуючись на можливості свого бюджету.

Щоб замовити укладання паркету під ключ, вам достатньо зателефонувати нам по одному з вказаних телефонів. Менеджер Barlinek Profi уточнить важливі деталі, повідомить орієнтовну вартість робіт. Потім потрібно підібрати відповідний вам паркет і матеріали для його укладання. Після цього наша бригада з усім необхідним інструментом приїжджає на об'єкт для проведення обстеження об'єкта та узгодження дати монтажу. Телефонуйте для отримання консультації вже сьогодні!