Мы скоро перезвоним вам!
+38 (999) 999-99-99

Розпродаж паркетної дошки зі складу

 .

На сьогоднішній день паркетна дошка є дуже популярним видом підлогового покриття. Її можна придбати для житлових і громадських приміщень, в будь-якому кольорі і текстурі. Паркетна дошка виробляється з екологічно чистого, натурального матеріалу і відповідає всім стандартам якості. За допомогою стокової паркетної дошки, ціни на яку цілком доступні в нашому шоу-румі, ви створите в своєму будинку або комерційному приміщенні ідеальну атмосферу комфорту і затишку.

Розпродаж паркетної дошки - унікальна можливість для споживачів, які прагнуть зробити якісний ремонт при мінімальних витратах. Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити вигідні пропозиції та встигнути замовити натуральні паркетні покриття по зниженим цінам.

У вас є унікальна можливість купити натуральну паркетну дошку практично за ціною ламінату! У нашому шоу-румі регулярно проводиться розпродаж матеріалу другого сорту. Ми пропонуємо за зниженими цінами паркетні дошки з незначними дефектами. Такі паркетні дошки зроблені на тому ж фірмовому заводі Barlinek, проте мають несуттєві недоліки. Звертаємо увагу, що кваліфіковані укладальники паркетної дошки поріжуть матеріал таким чином, що незначні дефекти покриття або відколи в замках ніяк не вплинуть ні на естетичні, ні на технічні характеристики підлоги. Враховуйте запас трохи більше звичайного при покупці дошки другого сорту, не менше 10%. І обов'язково візьміть до уваги, що паркетні дошки, придбані на розпродажі зі складу, обміну та поверненню не підлягають.

В асортименті нашого шоу-руму представлений паркет з розпродажу. Найчастіше це аналоги паркетної дошки з стандартного асортименту, тільки в короткій планці. Поспішайте вибрати саме той паркет, який ідеально впишеться в інтер'єр вашого будинку. Елегантне підлогове покриття стане головним акцентом у вашому інтер'єрі і підкреслить вашу індивідуальність і вишуканий смак. На вибір представлені дошки з дуба, ясена, берези, бука, талі, черешні в різних розмірах і колірних варіантах.

.

 Паркетна дошка Київ зі складу

   Плануєте придбання натурального паркету, але весь час відкладаєте через брак коштів? Навіть якщо ваш бюджет обмежений, у вас є можливість придбати паркетні дошки Barlinek дешево. Відвідайте шоу-рум «Barlinek.Profi» в Києві, щоб встигнути купити підлогові покриття на розпродажі паркетної дошки зі складу в Києві. Так як такий паркет продається за доступними цінами, залишки на складі дуже часто змінюються. Уточнюйте додаткову інформацію про наявність того чи іншого виду матеріалу у наших менеджерів. В онлайн режимі або по телефону ви отримаєте максимально оперативну інформацію. На залишках може бути недорога 3-х смугова або 1-но смугова дошка.

.

В акціях та знижках стоковий паркет не участі не бере. Це як раз той випадок, коли якість набагато перевищує ціну.

Розпродаж паркетної дошки в Києві в нашому магазині проходить кожного тижня. Дані позиції користуються підвищенною популярністю, тому наявність потрібної вам квадратури, декору та відтінку слід уточнювати додатково у менеджерів інтернет – магазину.

Ласкаво просимо і приємного шопінгу)))

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів