Мы скоро перезвоним вам!
+38 (999) 999-99-99

 Акційні пропозиції на паркет 

Магазин паркету Barlinek Profi пропонує своїм покупцям вигідні пропозиції на придбання  паркетної дошки. Акційна комплексна пропозиція - ваша можливість отримати додаткові матеріали і професійне укладання безкоштовно, заплативши тільки за дошку. Економія на комплексних рішеннях дозволяє не тільки зберегти бюджет, а й отримати гарантовано якісну готову підлогу. Ви можете скористатися трьома варіантами акційних комплексних рішень:

  Акція на трисмуговий паркет

Купуйте трисмугову паркетну дошку і отримайте в подарунок:

Таким чином, купуючи будь-яку 3-х смугову дошку з стандартного асортименту, ви маєте можливість скористатися послугами професійних фахівців, і в цьому випадку ви отримуєте безкоштовний монтаж паркетної дошки по акції.

 Замовляйте товари тут 

 Дана пропозиція не поширюється тільки на бюджетну колекцію Diana Forest.                                          

 Акція на односмуговий паркет

Купуйтеодносмугову паркетну дошку і отримайте в подарунок:

  •  коркову підкладку
  •  професійний монтаж. Тобто,  купуючи будь-яку 1-но смугову дошку з стандартного        асортименту, ви отримуєте коркову підкладку в подарунок і монтаж безкоштовно

 Замовляйте товари тут

    Акція на паркет Pure Vintage Line і Senses

Купуйте паркетну дошку серії Pure Vintage Line абосерії Senses і отримайте в подарунок:

З цього слідує, що купуючи будь-яку дошку з колекцій Vintage Line або Senses, ви отримуєте ґрунтовку, клей імонтаж паркетної дошки в подарунок - все необхідне для її комплексного укладання з повним приклеюванням безпосередньо до стяжи

 Замовляйте товари тут

 Увага: знижки не поширюються на товари, які беруть участь в інших акціях! Витрата матеріалу розраховується виходячи з кратності упаковки і технічних особливостей об'єкта. 

Не пропустіть можливість купити паркетну дошку за недорогими цінами і при цьому заощадити на якісних послугах та матеріалах. Телефонуйте нам вже сьогодні!