Підкладка Товарів у наявності: 6

Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Показані 1 - 6 із 6 пунктів

Купити пробкову підкладку під паркет!

Підкладка - обов'язковий атрибут при укладанні дерев'яних підлогових покриттів. Вкрай рідко зустрічається ідеально рівна стяжка. А тому укладка на таку поверхню паркету без підкладки загрожує такими недоліками: • підлога виявляється нерівною;• пересування  по дерев'яному покриттю супроводжується шумом.


Зрозуміло, при такому результаті після проведення ремонту очікувати максимального комфорту і затишку в помешканні не доводиться. Тому перед монтажем під паркет обов'язково укладається підкладка. Вона повинна бути екологічно чистою, не виділяти сторонніх запахів, не накопичувати вологу і забезпечувати ідеально рівну поверхню для дерев'яного підлогового покриття.

 

Асортимент підложки під паркет


При укладанні паркетної дошки використовуються два види підкладки:

• пробка;

• еко-плита. 

Пробкова підкладка є найбільш поширеним варіантом і поставляється в рулонах. Еко плита або «тихий хід» все більше набирає популярності серед покупців  і реалізується упаковками. Залежно від стану стяжки і паркетної дошки укладається підкладка 2 мм, 3 мм, 4 мм, 5,5 мм, 7 мм.

Коркова підложка - матеріал, що забезпечує згладжування нерівностей основи, поліпшення термо- і звукоізоляційних властивостей підлоги. Вона на 100% натуральна, тому не виділяє неприємного запаху, не піддається гниттю, утворенню цвілі. Така підкладка забезпечує максимально тихий хід по ідеально рівній поверхні дерев'яної підлоги. 

Купити еко плиту- і коркове  покриття під паркет

У представленому каталозі нашого інтернет-магазину дерев'яних підлогових покриттів ви можете придбати всі необхідні матеріали для укладання паркету.Щоб купити коркову підкладку, досить вибрати подхоядщіе товари і натиснути кнопку «купити». Після цього залишається лише оформити онлайн-замовлення в «Кошику» і підтвердити його у відповідь на дзвінок менеджера. Ціна коркової підкладки в каталозі вказана за 1 рулон - 10 м.п. * 1 м. Замовляйте вже сьогодні!