Фільтр товарів

Вид деревини v
Фаска v
Брашування v

Інформація

Новинки

Знижки

Ясен Товарів у наявності: 12

Показані 1 - 12 із 12 пунктів
Показані 1 - 12 із 12 пунктів

Паркетна дошка ясен

Поряд з дубовим, ясеневе підлогове покриття відноситься до найбільш міцних і довговічних. Більш того, ясен навіть трохи твердіше дуба, що гарантує збереження його первісної форми протягом десятиліть. Таке підлогове покриття відрізняється яскраво вираженою структурою, що контрастуює колірними перепадами між планками. Купити паркетну дошку ясен рекомендується тим, хто хоче оформити інтер'єр приміщення максимально стильно і оригінально, уникнувши шаблонності і буденності.

Асортимент паркету в інтернет-магазині
Barlinek Profi

У нашому онлайн-каталозі паркетної дошки представлений широкий вибір підлогових покриттів з натуральної деревини. Вироби з ясена доступні в трьох колірних варіантах:

  • світлий;
  • коричневий;
  • темний.

Односмуговою і трисмуговий паркет представлений з різними видами покриттів:

  • напівматовий, матовий, Professional лак;
  • натуральна та OXI олія

Доступні вироби з брашуванням та фаскою. Представлений паркет ясен з сучком та без. Перший варіант підійде для помітних інтер'єрних рішень, підкреслить натуральність і екологічність приміщення. Другий - оптимальний вибір, якщо підлога не повинна ставати головним акцентом кімнати.

 

Щоб дошка ясен прослужила не один десяток років без втрати свого первісного вигляду і пошкоджень покриття, рекомендується під час прибирання витирати її з використанням спеціальних засобів по догляду за паркетом.

Купити дошку ясен

Для придбання якісного підлогового покриття з натурального дерева досить вибрати відповідні матеріали в інтернет-магазині паркету Barlinek Profi. В онлайн-каталозі доступна дубова, ясенова, сапелова дошка, а також необхідні матеріали для укладання паркету.

 

Щоб підлогове покриття було укладено належним чином, рішення цього завдання слід довірити справжнім майстрам своєї справи. Barlinek Profi пропонує купити паркет дуб, ясен і замовити комплекс послуг з укладання.