Для монтажу дерев'яних багатошарових паркетних дошок Barlinek рекомендує дошки із торцевим замковим з’єднанням SEGER або 5Gs. Вищезазначені замкові з’єднання не вимагають виконання добивання паркетних дощок для створення торцьового з’єдання, завдяки чому монтаж паркетних дощок відбувається набагато простіше.

З'єднання у внутрішньому куті можна обробити, використовуючи акриловий наповнювач із забарвленням ідентичним забарвленню лицьового шару паркетних дошок

З'єднання підлога-стіна або стик облицювання стіни зі стелею можна замаскувати плінтусом. Шляхом видалення верхньої частини плінтуса до товщини 14 мм (товщини паркетної дошки) дерев’яний плінтус перетвориться у рейку, якою можна замаскувати з’єднання.

При кріпленні на облицюванні стіни телевізора або шафи, кріпильні анкери монтуємо до цегляної кладки. Легкі предмети можна прикріпити безпосередньо до дерев'яної обшивки - використовуючи призначені для цього анкери.

Умови використання багатошарових дерев'яних дощок, встановлених в інших місцях, крім підлоги, такі ж, як і підлогової дошки, а саме: відносна вологість від 45% до 60%, температура від + 18°C до + 24°С.

Для догляду за паркетними дошками Барлінек, монтаж яких був виконаний на стіні, необхідно використовувати засоби по догляду із комерційної пропозиції компанії Barlinek для парктених дощок із різним покриттям.

Ознайомитись з повним асортиментом паркетної дошки:

Дуб PortoДуб RomantiqueДуб GentleДуб Болотный