Слідуйте за нами на Facebook

Вітаємо Вас на сайті першого в Україні професійного шоу-руму провідного світового виробника дерев’яних підлог Barlinek!

Продукція компанії Barlinek має лідируючі позиції за об’ємами продажу серед європейських виробників багатошарових підлог. Паркетна дошка Barlinek на сьогоднішній день продається в більш ніж 55 країнах світу на 5 континентах. Завод по виробництву паркетної дошки у місті Вінниця є найбільшим в Україні, а незабаром може стати одним з найбільших у Європі – інвестиції до нашої країни не припиняються.

Дошка Барлінек неодноразово перемагала у тестуваннях дерев’яних підлог на стійкість до стирання і утворення плям від органічних речовин. Тестування були замовленні незалежними скандинавськими організаціями і виконувалися Технічним Інститутом Швеції – у країні, яка найчастіше використовує саме 3-х шарові дерев’яні підлоги для оздоблення приміщень.

У нас Ви зможете ознайомитися з повним асортиментом паркетних підлог Барлінек та купити паркетну дошку за ціною виробника.

Будемо раді бачити Вас у нашому монобрендовому магазині, що знаходиться за адресою м. Київ, вул. Полтавська, 10.

Чому саме дошка Barlinek?

100% натурального дерева. Кожен з 3-х шарів паркетної дошки Барлінек виготовляється з справжньої деревини. Під час виробництва взагалі не використовуються штучні матеріали. Перевірена конструкція. Дошка Barlinek стійка до перепадів температур та вологості, до утворення щілин, всихання та скрипіння деревини. Гіпоалергенність. Дерев’яна підлога не має властивостей притягувати пил. Дерево «дихає» і таким чином регулює мікроклімат помешкання. Розумна інвестиція. Паркетна дошка досить стійка до впливу вологи, а її лицьовий шар можна неодноразово шліфувати. А також , що важливо, збільшує вартість помешкання під час його продажу. Функціональність. Дерев’яні підлоги Барлінек повністю готові до експлуатації безпосередньо після укладання. Гарантія. Підлога з дерева – це придбання на багато років. Паркетна дошка Барлінек має гарантію на 20 років. Сучасність. Колекції паркетної дошки Barlinek відображають усі сучасні тенденції в створенні модних інтер 'єрів. Гарний тандем «ціна-якість». Підлога Barlinek – якісна, надійна та екологічно чиста продукція за максимально доступною ціною.

Перевірте і переконайтеся самостійно!